226
mieszkań
27-78 m2
metraż
mieszkań + balkony
 

Zamieszkaj w nowej inwestycji PCG na wrocławskich Maślicach.

Osiedle SILVO powstanie przy ulicy Rędzińskiej we Wrocławiu. Będzie to nasza trzecia inwestycja na Maślicach – osiedlu, które jest doceniane przez wrocławian za spokój, sąsiedztwo terenów zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum miasta.

W trzech etapach wybudujemy łącznie 226 komfortowych mieszkań.

Zalety Osiedla SILVO

Poznaj nasze mocne strony

BO dobrze mieć wybór
BO najważniejsi są ludzie
BO liczy się Twój czas
BO wiemy, że lubisz zieleń
BO zdrowo być w ruchu

Szeroki wybór mieszkań

Osiedle SILVO to 226 mieszkań, które wybudujemy w trzech etapach. Wybieraj spośród funkcjonalnych układów - szczegółowa oferta dostępna już wkrótce.

Na Maślicach jest wszystko

SILVO powstanie na Maślicach - samowystarczalnym osiedlu z pełną infrastrukturą miejską. Sklep Cytrynka, Żabki, Delikatesy, Dino czy Pasaż Królewiecki i N-Park - zakupy zrobisz w zasięgu zaledwie kilku minut od domu. W pobliżu znajdują się również szkoły i przedszkola, liczne punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Wrocławia, a w pobliżu nie brakuje przystanków autobusowych, z których dojedziemy do centrum miasta.

Otoczenie zieleni

Nasze lokalizacje wybieramy tak, by dawały przyjemność mieszkania. SILVO powstanie w miejscu naturalnie sprzyjającym spacerom i rekreacji na świeżym powietrzu. Przy osiedlu, w okolicach ujścia rzeki Ślęzy do Odry, znajduje się Park Świetlików z dwoma stawami. Nieco dalej, ale wciąż blisko osiedla znajdują się nadodrzańskie wały, ciągnące się kilometrami.

Raj dla aktywnych

Lubisz spacerować, biegać, jeździć na rowerze, odpoczywać pośród zieleni? Nie musisz daleko szukać! Okolica SILVO bez wątpienia jest atrakcyjna dla osób prowadzących aktywny styl życia. Park, lasy, ścieżki rowerowe i trasy spacerowe, Kąpielisko Glinianki czy Wake Park. To wszystko możesz mieć w swoim zasięgu.

Smart home

Lubimy komfort i rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Tak też będzie na osiedlu SILVO. Mieszkania wyposażone zostaną w rozwiązania smart home w standardzie i z pełną obsługą z poziomu aplikacji na telefonie. Możesz monitorować co się dzieje w domu, nawet kiedy Cię w nim nie ma.

Z PCG się urządzisz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Skorzystaj z opcji wykończenia pod klucz. Jeśli tylko zechcesz, to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Jesteś zainteresowany ofertą? 

Wypełnij formularz kontaktowy, a wszystkie informacje o projekcie dostaniesz jako jeden z pierwszych.

Lokalizacja

Zielono i spokojnie, na wrocławskich Maślicach

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton