Inwestycje deweloperskie w Legnicy, Jaworze i okolicach

Projekty aktualnie w sprzedaży

Kompetencja budowana na doświadczeniu

PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku, aktywnie działającym w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

31

lat doświadczenia

170 000 m2

sprzedanych mieszkań

37

zrealizowanych inwestycji

5

miast

Pewny deweloper
Legnica
PCG - we develop people
Zrównoważony rozwój

Pewny deweloper

Jako PCG i Modernbud od ponad 30 lat wyznaczamy standardy na dolnośląskim rynku deweloperskim. Obecnie pod wspólną marką PCG ambitnie wkraczamy na nowe rynki, wnosząc do inwestycji mieszkaniowych nową jakość. W ciągu ostatnich lat poszerzyliśmy nasze portfolio nieruchomości – do Wrocławia i Legnicy dołączył Szczecin, Jawor, Zielona Góra oraz Wałbrzych. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Legnica

Położona na skrzyżowaniu dwóch kluczowych szlaków komunikacyjnych - autostrady A4 i drogi ekspresowej S3m, skutecznie przyciąga dziś inwestorów do miejscowych stref ekonomicznych. Stymuluje to rozwój rynku mieszkaniowego.

PCG - we develop people

W PCG promujemy zdrowy rozwój, bo zdrowe społeczeństwo to szczęśliwe społeczeństwo. Wierzymy, że gdy dojdzie do połączenia pasji, doświadczenia i kapitału to można ruszyć z kanapy każde miasto. PCG kreuje lokalne inicjatywy i promuje zdrowy rozwój lokalnych społeczeństw w duchu sportowym, a PCG wyposaża swoje inwestycje w infrastrukturę dla aktywnych.

Zrównoważony rozwój

Idee zachowania harmonii pomiędzy rozwojem, a komfortem życia będącym częścią ekosystemu towarzyszyła nam od początku działalności. Projektujemy odpowiedzialnie, dając mieszkańcom możliwość współtworzenia otoczenia, które stanowi element ich codzienności.

Informacje, wydarzenia, blog

Bądź na bieżąco

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton