Winnica

Winnica

Winnica k/Legnicy

Działki przy lesie 15 min od Legnicy!

Novaforma

Legnica ul. Chojnowska

Novaforma
Novaforma
Novaforma
Novaforma

Novaforma

Legnica ul. Chojnowska

114
Mieszkania
28-64 m2
Powierzchnia
II kw. 2025
Termin zakończenia

Osiedle Novaforma to odpowiedź na aktualne potrzeby dzisiejszych mieszkańców miast. Od kawalerek po przestronne 3-pokojowe mieszkania, idealne dla singli, par, rodzin czy inwestorów pod wynajem. Położone w nowoczesnym budynku z bezpieczną halą garażową, a dookoła pięknie zagospodarowanym patio z podświetlaną kładką i oczkiem wodnym.

Kompetencja budowana na doświadczeniu

PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku, aktywnie działającym w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

35

lat doświadczenia

500 000 m2

sprzedanych mieszkań

52

zrealizowane inwestycje

5

miast

Pewny deweloper
Legnica
PCG - we develop people
Zrównoważony rozwój

Pewny deweloper

Jako PCG i Modernbud od ponad 30 lat wyznaczamy standardy na dolnośląskim rynku deweloperskim. Obecnie pod wspólną marką PCG ambitnie wkraczamy na nowe rynki, wnosząc do inwestycji mieszkaniowych nową jakość. W ciągu ostatnich lat poszerzyliśmy nasze portfolio nieruchomości – do Wrocławia i Legnicy dołączył Szczecin, Jawor, Zielona Góra oraz Wałbrzych. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Legnica

Położona na skrzyżowaniu dwóch kluczowych szlaków komunikacyjnych - autostrady A4 i drogi ekspresowej S3m, skutecznie przyciąga dziś inwestorów do miejscowych stref ekonomicznych. Stymuluje to rozwój rynku mieszkaniowego.

PCG - we develop people

W PCG promujemy zdrowy rozwój, bo zdrowe społeczeństwo to szczęśliwe społeczeństwo. Wierzymy, że gdy dojdzie do połączenia pasji, doświadczenia i kapitału to można ruszyć z kanapy każde miasto. PCG kreuje lokalne inicjatywy i promuje zdrowy rozwój lokalnych społeczeństw w duchu sportowym, a PCG wyposaża swoje inwestycje w infrastrukturę dla aktywnych.

Zrównoważony rozwój

Idee zachowania harmonii pomiędzy rozwojem, a komfortem życia będącym częścią ekosystemu towarzyszyła nam od początku działalności. Projektujemy odpowiedzialnie, dając mieszkańcom możliwość współtworzenia otoczenia, które stanowi element ich codzienności.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton