Victoria Apartments

VICTORIA
Apartments

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

Pierwsza gotowa inwestycja nad wodą

Victoria Apartments

VICTORIA
Apartments

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

II etap gotowy - ostatnie wolne apartamenty!

Victoria Apartments

VICTORIA
Apartments

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

I etap oddany do użytku!

Inwestycje deweloperskie w Szczecinie

Projekty aktualnie w sprzedaży

Kompetencja budowana na doświadczeniu

PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów w zachodniej części Polski, aktywnie działającym w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

33

lata doświadczenia

189 000 m2

sprzedanych mieszkań

47

zrealizowanych inwestycji

6

miast

Pewny deweloper
Mieszkanie pod klucz
Mieszkania w wirtualnej rzeczywistości
Miejsce do życia
FLOATING GARDEN
PCG - we develop people
Budujemy relacje
Zrównoważony rozwój

Pewny deweloper

PCG od ponad 30 lat wyznacza standardy na dolnośląskim rynku deweloperskim. Ambitnie wkraczamy na nowe rynki, wnosząc do inwestycji mieszkaniowych nową jakość. W ciągu ostatnich lat poszerzyliśmy nasze portfolio nieruchomości – do Wrocławia i Legnicy dołączył Szczecin, Jawor, Zielona Góra oraz Wałbrzych. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Mieszkanie pod klucz

Nasi architekci przygotują kompletny projekt mieszkania uwzgledniajacy założony budżet i indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. 

Następnie kupują materiały i skoordynują prace wykonawców minimalizując potrzebę angażowania Twojego czasu. 

Mieszkania w wirtualnej rzeczywistości

Chcesz zobaczyć mieszkanie zanim zostanie wybudowane? W PCG to możliwe! Stawiamy na wygodę i najnowocześniejsze technologie pomagające w wyborze mieszkania. Dzięki multimedialnym makietom inwestycji możesz nie tylko przejść się po wybranym mieszkaniu, a także zobaczyć otoczenie i najbliższą okolicę inwestycji.

Miejsce do życia

Szczecin to miasto z ogromnymi możliwościami! Nie bez przyczyny w 2020 roku znalazł się wśród 20. najszybciej rozwijających się miast UE. To miejsce chętnie wybierane przez inwestorów, co ma ogromny wpływ na jakość życia mieszkańców. W PCG budując architekturę spójną i przemyślaną, dokładamy cegiełkę do poprawy funkcjonalności przestrzeni miejskiej, która poza walorami estetycznymi, ma przede wszystkim odpowiadać na potrzeby społeczeństwa.

Floating garden

Zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni Szczecina! To nowoczesne miasto, które oferuje swoim mieszkańcom i turystom mnóstwo możliwości na spędzanie wolnego czasu – czy to nad wodą, czy w lesie. Duża liczba zieleni i parków daje prawdziwy oddech. Szczecin mocno stawia na ekologię i yachting. Angażuje się w promowanie zdrowego stylu życia postrzeganego jako naturalny element codzienności mieszkańców.

PCG - we develop people

W PCG promujemy zdrowy rozwój, bo zdrowe społeczeństwo to szczęśliwe społeczeństwo. Wierzymy, że gdy dojdzie do połączenia pasji, doświadczenia i kapitału to można ruszyć z kanapy każde miasto. PCG kreuje lokalne inicjatywy i promuje zdrowy rozwój lokalnych społeczeństw w duchu sportowym, a także wyposaża swoje inwestycje w infrastrukturę dla aktywnych.

Budujemy relacje

Jesteśmy blisko lokalnej społeczności, wspierając jej działania. Budujemy sąsiedzkie relacje, m.in. uczestnicząc w wydarzeniach organizowanych przez Rady Osiedla w Szczecinie. Obserwujemy, słuchamy i odpowiadamy na potrzeby otoczenia.

Zrównoważony rozwój

Idee zachowania harmonii pomiędzy rozwojem, a komfortem życia będącym częścią ekosystemu towarzyszyła nam od początku działalności. Projektujemy odpowiedzialnie, dając mieszkańcom możliwość współtworzenia otoczenia, które stanowi element ich codzienności.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton