Victoria Apartments II

VICTORIA
Apartments II

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

Premiera nowego etapu!

Victoria Apartments

VICTORIA
Apartments

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

Pierwsza gotowa inwestycja nad wodą

Victoria Apartments

VICTORIA
Apartments

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

II etap gotowy - ostatnie wolne apartamenty!

Victoria Apartments

VICTORIA
Apartments

Szczecin, nad jeziorem Dąbie

Ostatnie gotowe apartamenty, nie czekaj!

Kompetencja budowana na doświadczeniu

PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów w zachodniej części Polski, aktywnie działającym w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

33

lata doświadczenia

189 000 m2

sprzedanych mieszkań

47

zrealizowanych inwestycji

6

miast

Pewny deweloper
Mieszkanie pod klucz
Mieszkania w wirtualnej rzeczywistości
Miejsce do życia
FLOATING GARDEN
PCG - we develop people
Budujemy relacje
Zrównoważony rozwój

Pewny deweloper

PCG od ponad 30 lat wyznacza standardy na dolnośląskim rynku deweloperskim. Ambitnie wkraczamy na nowe rynki, wnosząc do inwestycji mieszkaniowych nową jakość. W ciągu ostatnich lat poszerzyliśmy nasze portfolio nieruchomości – do Wrocławia i Legnicy dołączył Szczecin, Jawor, Zielona Góra oraz Wałbrzych. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Mieszkanie pod klucz

Nasi architekci przygotują kompletny projekt mieszkania uwzgledniajacy założony budżet i indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. 

Następnie kupują materiały i skoordynują prace wykonawców minimalizując potrzebę angażowania Twojego czasu. 

Mieszkania w wirtualnej rzeczywistości

Chcesz zobaczyć mieszkanie zanim zostanie wybudowane? W PCG to możliwe! Stawiamy na wygodę i najnowocześniejsze technologie pomagające w wyborze mieszkania. Dzięki multimedialnym makietom inwestycji możesz nie tylko przejść się po wybranym mieszkaniu, a także zobaczyć otoczenie i najbliższą okolicę inwestycji.

Miejsce do życia

Szczecin to miasto z ogromnymi możliwościami! Nie bez przyczyny w 2020 roku znalazł się wśród 20. najszybciej rozwijających się miast UE. To miejsce chętnie wybierane przez inwestorów, co ma ogromny wpływ na jakość życia mieszkańców. W PCG budując architekturę spójną i przemyślaną, dokładamy cegiełkę do poprawy funkcjonalności przestrzeni miejskiej, która poza walorami estetycznymi, ma przede wszystkim odpowiadać na potrzeby społeczeństwa.

Floating garden

Zieleń i woda zajmują ponad połowę powierzchni Szczecina! To nowoczesne miasto, które oferuje swoim mieszkańcom i turystom mnóstwo możliwości na spędzanie wolnego czasu – czy to nad wodą, czy w lesie. Duża liczba zieleni i parków daje prawdziwy oddech. Szczecin mocno stawia na ekologię i yachting. Angażuje się w promowanie zdrowego stylu życia postrzeganego jako naturalny element codzienności mieszkańców.

PCG - we develop people

W PCG promujemy zdrowy rozwój, bo zdrowe społeczeństwo to szczęśliwe społeczeństwo. Wierzymy, że gdy dojdzie do połączenia pasji, doświadczenia i kapitału to można ruszyć z kanapy każde miasto. PCG kreuje lokalne inicjatywy i promuje zdrowy rozwój lokalnych społeczeństw w duchu sportowym, a także wyposaża swoje inwestycje w infrastrukturę dla aktywnych.

Budujemy relacje

Jesteśmy blisko lokalnej społeczności, wspierając jej działania. Budujemy sąsiedzkie relacje, m.in. uczestnicząc w wydarzeniach organizowanych przez Rady Osiedla w Szczecinie. Obserwujemy, słuchamy i odpowiadamy na potrzeby otoczenia.

Zrównoważony rozwój

Idee zachowania harmonii pomiędzy rozwojem, a komfortem życia będącym częścią ekosystemu towarzyszyła nam od początku działalności. Projektujemy odpowiedzialnie, dając mieszkańcom możliwość współtworzenia otoczenia, które stanowi element ich codzienności.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton