116
apartamentów
33-115 m2
metraż
mieszkań
10100 zł/m2
cena
od
2024
termin
oddania
123
miejsca
postojowe

Zasmakuj życia w centrum, na granicy Starówki i Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze. Zamieszkaj w eleganckiej inwestycji w centrum miasta z najnowszymi technologiami, które zapewnią Ci większy poziom komfortu, bezpieczeństwa i oszczędność czasu.

MERLOFT to nasza odpowiedź na potrzeby współczesnych mieszkańców, którzy chcą być i żyć w tętniącym życiem centrum. Wybierając MERLOFT, wybierasz wygodne życie. Dajemy Ci ponadczasową architekturę, nowoczesny design, apartamenty z licznymi udogodnieniami i rozwiązaniami smart home. Wszystko po to, by żyć wygodnie i z przyjemnością.

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Powierzchnia

m2
m2

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Merloft
Bud. AB
Bud. C

Wybierz piętro

Piętro 5
Piętro 4
Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter

Wybierz piętro

Piętro 2
Piętro 1
Parter
Merloft
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro
Merloft
Piętro

Sprawdź, co zyskujesz!

Poznaj nasze mocne strony

Wygodna codzienność

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Lokalizacja w samym sercu miasta pozwala na wygodny dostęp do wszystkich kluczowych miejsc w Zielonej Górze. Praca, uczelnia, galeria, siłownia, kawiarnia? Dbamy o Twój czas. Z MERLOFT wszędzie dotrzesz w maksymalnie 15 minut.

Inwestycja zatopiona w zieleni

Mieszkaj w centrum i relaksuj się wśród kojącej zieleni otaczającej inwestycję. Tylko kilka kroków dzieli MERLOFT od największego parku w mieście - Parku Tysiąclecia. Miejsca wprost stworzonego do rekreacji i odpoczynku na powietrzu. Jesteśmy pewni, że będziesz tam często wracać, by obcować z naturą i złapać dystans od codzienności.

Raj dla aktywnych

Bliskość Parku Winnego i Parku Tysiąclecia, terenów rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych sprawia, że tu chce się więcej. Spacer, jogging, rower… Tylko od Ciebie zależy, jak spędzisz czas. Ważne, by aktywnie i na powietrzu! Na start, żeby Cię zmobilizować, zapewnimy Ci rowerownie w każdej klatce oraz stację naprawczą dla rowerów.

Prywatne strefy relaksu

Wiemy jak ważny jest odpoczynek po długim dniu. Dlatego do wyboru dajemy apartamenty z balkonami lub loggiami z widokiem na zielony skwer. Tak, by każdy miał do dyspozycji swoją prywatną strefę relaksu.

Komfortowe przestrzenie wspólne

Popołudnia z książką spędzone na zielonym patio, wieczory z kieliszkiem wina na wspólnym tarasie na dachu? Bardzo proszę. W MERLOFT dajemy przestrzeń, a Ty decydujesz jak z niej korzystasz.

Wygodna codzienność

Wszyscy lubimy wygodę i rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Tak też będzie w MERLOFT. Apartamenty wyposażone w rozwiązania smart home w standardzie i z pełną obsługą z poziomu aplikacji na telefonie.

Mieszkanie pod klucz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Idealna komunikacja

Do wszystkich kluczowych lokalizacji dojdziesz lub dojedziesz w kilka minut. W pobliżu jest kilka linii autobusowych oraz liczne ścieżki rowerowe. Z tego względu zapewniamy dużą ilość rowerowni i miejsc postojowych dla jednośladów. Dla zmotoryzowanych przewidziana jest hala garażowa. 

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton