116
apartamentów
33-115 m2
metraż
mieszkań
123
miejsca
postojowe

Zasmakuj życia w centrum, na granicy Starówki i Parku Tysiąclecia w Zielonej Górze. Zamieszkaj w eleganckiej inwestycji w centrum miasta z najnowszymi technologiami, które zapewnią Ci większy poziom komfortu, bezpieczeństwa i oszczędność czasu.

MERLOFT to nasza odpowiedź na potrzeby współczesnych mieszkańców, którzy chcą być i żyć w tętniącym życiem centrum. Wybierając MERLOFT, wybierasz wygodne życie. Dajemy Ci ponadczasową architekturę, nowoczesny design, apartamenty z licznymi udogodnieniami i rozwiązaniami smart home. Wszystko po to, by żyć wygodnie i z przyjemnością.

Sprawdź, co zyskujesz!

Poznaj nasze mocne strony

Wygodna codzienność

Wszystko na wyciągnięcie ręki

Lokalizacja w samym sercu miasta pozwala na wygodny dostęp do wszystkich kluczowych miejsc w Zielonej Górze. Praca, uczelnia, galeria, siłownia, kawiarnia? Dbamy o Twój czas. Z MERLOFT wszędzie dotrzesz w maksymalnie 15 minut.

Inwestycja zatopiona w zieleni

Mieszkaj w centrum i relaksuj się wśród kojącej zieleni otaczającej inwestycję. Tylko kilka kroków dzieli MERLOFT od największego parku w mieście - Parku Tysiąclecia. Miejsca wprost stworzonego do rekreacji i odpoczynku na powietrzu. Jesteśmy pewni, że będziesz tam często wracać, by obcować z naturą i złapać dystans od codzienności.

Raj dla aktywnych

Bliskość Parku Winnego i Parku Tysiąclecia, terenów rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych sprawia, że tu chce się więcej. Spacer, jogging, rower… Tylko od Ciebie zależy, jak spędzisz czas. Ważne, by aktywnie i na powietrzu! Na start, żeby Cię zmobilizować, zapewnimy Ci rowerownie w każdej klatce oraz stację naprawczą dla rowerów.

Prywatne strefy relaksu

Wiemy jak ważny jest odpoczynek po długim dniu. Dlatego do wyboru dajemy apartamenty z balkonami lub loggiami z widokiem na zielony skwer. Tak, by każdy miał do dyspozycji swoją prywatną strefę relaksu.

Komfortowe przestrzenie wspólne

Popołudnia z książką spędzone na zielonym patio, wieczory z kieliszkiem wina na wspólnym tarasie na dachu? Bardzo proszę. W MERLOFT dajemy przestrzeń, a Ty decydujesz jak z niej korzystasz.

Wygodna codzienność

Wszyscy lubimy wygodę i rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Tak też będzie w MERLOFT. Apartamenty wyposażone w rozwiązania smart home w standardzie i z pełną obsługą z poziomu aplikacji na telefonie.

Mieszkanie pod klucz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Idealna komunikacja

Do wszystkich kluczowych lokalizacji dojdziesz lub dojedziesz w kilka minut. W pobliżu jest kilka linii autobusowych oraz liczne ścieżki rowerowe. Z tego względu zapewniamy dużą ilość rowerowni i miejsc postojowych dla jednośladów. Dla zmotoryzowanych przewidziana jest hala garażowa. 

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton