114
nowych
mieszkań
2864 m2
metraż
mieszkań
127
miejsc
postojowych
8600 zł/m2
cena
od
2025
termin
zakończenia

Zamieszkaj komfortowo, nowocześnie i z szybkim dostępem do wszystkiego, czego potrzebujesz na co dzień!

Słoneczny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, przytulna sypialnia z pojemną szafą, komfortowa łazienka. Takie może być Twoje mieszkanie na osiedlu Novaforma. Położone w nowoczesnym budynku z eleganckimi klatkami schodowymi i bezpieczną halą garażową, a dookoła pięknie zagospodarowanym patio z ławkami, placem zabaw i oczkiem wodnym. Wieczorem – niepowtarzalny klimat otoczenia, z kameralnie podświetloną kładką.

Osiedle Novaforma to odpowiedź na aktualne potrzeby dzisiejszych mieszkańców miast. Komfortowe, kompaktowe kawalerki i mniejsze mieszkania dwupokojowe to idealny wybór dla singli, jako second home oraz inwestycja pod wynajem. Większe lokale dwupokojowe oraz przestronne trzypokojowe będą wygodną przestrzenią dla par i rodzin. 

W zasięgu maksymalnie kilkunastu minut pieszo znajdują się sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, przychodnia. W mieście, a jednocześnie z prostym wyjazdem poza Legnicę w dowolnym kierunku dzięki bliskości S3. Nowa jakość życia i mieszkania na wyciągnięcie ręki.

Osiedle będzie realizowane dwuetapowo:

  • Budynek A – 114 mieszkań, zakończenie realizacji zaplanowane na II kwartał 2025 r.
  • Budynek B – w następnym etapie realizacji
Plan Zagospodarowania Terenu

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście lub rzucie 3D

Powierzchnia

m2
m2

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Novaforma
Bud. A1
Bud. A2

Wybierz piętro

Piętro 4
Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1

Wybierz piętro

Piętro 4
Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Novaforma
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro
Novaforma
Piętro

Zalety Novaforma

Poznaj nasze mocne strony

Miasto w zasięgu ręki
Szeroki wybór mieszkań
Wygodne i bezpieczne parkowanie
Wysoka jakość wykonania
Indywidualnie i nowocześnie
Ponadczasowy projekt
Mieszkanie pod klucz

Miasto w zasięgu ręki

Novaforma powstanie w zachodniej części Legnicy, przy ul. Chojnowskiej na Tarninowie. Wokół osiedla jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, edukacyjne i medyczne. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, galeria handlowa, restauracje, szkoły, przychodnie. W niecałe 10 minut można dotrzeć do parku czy do centrum. Mieszkanie w tym miejscu gwarantuje komfort codziennego funkcjonowania i łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej w bliskiej odległości.

Szeroki wybór apartamentów

Osiedle zostanie zrealizowane w dwóch etapach, pierwszy z nich – budynek A – obejmie 114 komfortowych mieszkań 1-, 2- oraz 3-pokojowych o metrażach 28-64 m2. Wszystkie lokale mają zaprojektowane funkcjonalne układy odpowiadające potrzebom singli, par i rodzin. Właściwe nasłonecznienie w pokojach zapewnią duże przeszklenia, a każde lokum ma dodatkową wygodną przestrzeń – balkon lub taras. Kilka lokali w ofercie ma ogródki od strony patio. W budynku przewidziano eleganckie klatki schodowe z cichobieżnymi windami. Docelowo osiedle będzie składało się z dwóch 4-piętrowych budynków.

Wygodne i bezpieczne parkowanie

Na poziomie parteru w budynku A zaprojektowana została przestronna hala garażowa na 104 indywidualne miejsca postojowe, a dodatkowo na zewnątrz powstaną 23 stanowiska parkingowe naziemne. Wjazd na teren osiedla będzie zabezpieczony szlabanem, natomiast do garażu bramą automatyczną, a piloty do nich będą mieli tylko mieszkańcy. Takie rozwiązania zapewnią nie tylko prywatne miejsce do zaparkowania swojego auta, ale i bezpieczeństwo.

Wysoka jakość wykonania

Ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu osiedli mieszkaniowych pozwala nam być pewnym rozwiązań, które wykorzystujemy. Każde lokum będzie miało duże, 5-komorowe, 3-szybowe okna gwarantujące utrzymanie ciepła i właściwą wentylację pomieszczeń. Antywłamaniowe drzwi wejściowe do wszystkich mieszkań oraz rolety zewnętrzne w lokalach z ogródkami podniosą poziom bezpieczeństwa. Osiedle przyłączymy do miejskiej sieci ciepłowniczej. Dodatkowo wspólnota mieszkaniowa będzie miała możliwość montażu fotowoltaiki, dzięki przygotowanym instalacjom w budynkach.

Indywidualnie i nowocześnie

Komfort codziennego korzystania z osiedla Novaforma zapewnią nowoczesne rozwiązania i możliwości indywidualnego dopasowania mieszkania do własnych potrzeb. W standardzie każdy lokal będzie miał wideodomofon. Na terenie inwestycji zostanie zainstalowany monitoring. Dodatkowo na etapie budowy jest możliwość zamówienia i skonfigurowania wyposażenia mieszkania w system smart home – inteligentnego zarządzania z poziomu urządzenia mobilnego na przykład oświetleniem czy ogrzewaniem. Istnieje także opcja wprowadzenia zmian lokatorskich. Wszystko to dla wygody, bezpieczeństwa i energooszczędności mieszkania.

Ponadczasowy projekt

Budynki osiedla zostały tak zaprojektowane przez naszych architektów, by przez wiele lat spełniać swoje funkcje nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Proste formy, przeszklone balustrady, duże okna, czy jasna kolorystyka elewacji stanowią wyróżniki nowoczesnej minimalistycznej architektury, której forma i charakter będą współgrać z istniejącą zabudową. Dzięki bogatej roślinności na terenie inwestycji o każdej porze roku to miejsce będzie wyglądało inaczej. Centralnym punktem dziedzińca będzie kameralne patio, które zostało szczegółowo zaplanowane dla wygody i odpoczynku mieszkańców. Znajdzie się tu oczko wodne zbierające deszczówkę, efektowna kładka podświetlana nocą i mała architektura. Dla dzieci przygotujemy plac zabaw.

Mieszkanie pod klucz

Swoje wymarzone lokum na osiedlu Novaforma można odebrać gotowe do zamieszkania. Oferujemy możliwość wykończenia lokalu pod klucz we współpracy z profesjonalnymi architektami wnętrz. Doradcy przeprowadzą krok po kroku przez proces projektu, aranżacji i urządzania mieszkania, podzielą się swoim doświadczeniem i zadbają o wysoką jakość wykonania prac. To nie tylko oszczędność czasu, ale i pewność dobranych materiałów wykończeniowych oraz sprawnej realizacji.

Lokalizacja

Zamieszkaj na Tarninowie

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton