74
domy
130-154 m2
metraż
domów
30-103 m2
metraż
ogrodów
 

Dom z ogrodem 15 minut od wrocławskiego Rynku?
BO teraz to możliwe!

Osiedle BO to unikalny projekt we Wrocławiu. Proponujemy Ci 2 w 1: komfort posiadania domu w mieście i zalety życia na osiedlu wielorodzinnym. Do tego nowoczesna architektura, prywatność i bezpieczeństwo, ale też przestrzeń sprzyjająca sąsiedzkiej integracji.

To wszystko w zielonej i spokojnej lokalizacji, na wrocławskich Kowalach.

Koncepcja całego osiedla zakłada powstanie 74 domów z ogrodami w zabudowie szeregowej wraz z zagospodarowaniem terenu. W pierwszej fazie w przygotowaniu jest 8 domów dwupoziomowych o metrażach 130 – 139 m2.

Na tym etapie możesz dowolnie zaplanować wewnętrzny układ wybranego domu, indywidualnie, jak potrzebujesz, jak chcesz!

PZT

Układ, sposób zagospodarowania, infrastruktura wspólna, a także wielkość osiedla mogą ulec zmianie, gdyż trwają czynności związane uruchomieniem inwestycji, a także prace projektowe. Czynności te zostaną zakończone przed rozpoczęciem sprzedaży oraz etapu zawierania umów deweloperskich, a do tego czasu przedmiotowe materiały publikowane są na potrzeby wstępnej informacji o przyszłej, planowanej inwestycji. Gotowe materiały zostaną przekazane przed rozpoczęciem sprzedaży.

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Sposób wyświetlania:
Osiedle BO

Zalety Osiedla BO

Poznaj nasze mocne strony

BO dobrze mieć wybór
BO najważniejsi są ludzie
BO liczy się Twój czas
BO wiemy, że lubisz zieleń
BO zdrowo być w ruchu

BO dobrze mieć wybór

W planie całego Osiedla BO znajdują się cztery typy domów (od 137 do 150 m2) z prywatnymi ogrodami (od 30 do 103 m2). Pierwsza faza projektu to 8 domów (od 130 do 139 m2) z ogrodami (od 36 do 103 m2). Wspólnie zaprojektujemy Twój dom tak, by był idealny dla Ciebie i Twojej rodziny.

BO najważniejsi są ludzie

Wiemy jak ważne są dobre relacje. Dlatego zadbaliśmy o przestrzeń sprzyjającą integracji sąsiedzkiej. Wizja Osiedla BO zakłada powstanie na terenie gotowej inwestycji: boiska wielofunkcyjnego, siłowni plenerowej, placu zabaw i parku kieszonkowego. A osiedlem opiekować się będzie wspólnota mieszkaniowa.

BO liczy się Twój czas

W pobliżu domu znajdziesz wszystko, co potrzebne: szkoły, przedszkola, kawiarnie, kino czy obiekty sportowe. Zakupy zrobisz w Centrum Handlowym Korona, oddalonym o 2 km od osiedla. Mieszkanie na Kowalach to odpowiedź na poszukiwanie city-life-balance. Zamieszkaj w domku i nie rezygnuj z miejskiego życia! Od Rynku dzieli Cię tylko 15 minut samochodem lub 20 minut tramwajem (linia nr 6). Przy osiedlu zatrzymuje się także autobus (linia nr 118).

BO wiemy, że lubisz zieleń

Jesteśmy przekonani, że będziesz chętnie spędzać czas w swoim ogrodzie i na terenach wspónych osiedla. Mieszkając na Kowalach, nie raz wyruszysz też na długi spacer po zielonej okolicy. Niecały kwadrans stąd znajdują się bowiem liczne tereny zielone nad Odrą, trasy biegowe i rowerowe.

BO zdrowo być w ruchu

Okolica oferuje liczne rozwiązania dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Tuż przy osiedlu są trasy spacerowe i ścieżki rowerowe. Blisko stąd do hal z boiskami, kortów tenisowych, basenu, siłowni czy crossfitu. Zimą w pobliskim liceum działa też lodowisko.

BO każdy lubi wygodę

Lubimy komfort i rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Tak też będzie na osiedlu BO. Mieszkania wyposażone zostaną w rozwiązania smart home w standardzie i z pełną obsługą z poziomu aplikacji na telefonie.

BO z PCG się urządzisz 

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Skorzystaj z opcji wykończenia pod klucz. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Zielono i wszędzie blisko, na wrocławskich Kowalach

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton