42
nowe
apartamenty
8083 m2
metraż
apartamentów
30150 m2
metraż
ogrodów
14 150 zł/m2
cena
od
2025
termin
zakończenia

Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji, w odległości 15 minut od wrocławskiego Rynku. W mieście, a jednak w zielonym i spokojnym miejscu, z dala od zgiełku.
BO teraz to możliwe!

Osiedle BO to unikalny projekt realizowany na wrocławskich Kowalach. Łączy ze sobą zalety mieszkania w otoczeniu przyrody, jednocześnie bez konieczności rezygnacji z miejskiego życia. Do tego nowoczesna, minimalistyczna architektura, prywatność i bezpieczeństwo, ale także przestrzeń sprzyjająca sąsiedzkiej integracji.

Zamieszkaj na osiedlu, które zapewni Ci komfort codziennego funkcjonowania.

Koncepcja całej inwestycji zakłada powstanie 116 apartamentów z ogrodami lub balkonami wraz z pełnym zagospodarowaniem terenu do użytku mieszkańców. W pierwszej fazie w realizacji jest 21 budynków w zabudowie szeregowej obejmujących 42 apartamenty z garażami o powierzchni 43 m2 wraz z komórkami lokatorskimi.

Inwestycja będzie realizowana etapowo:

  • Etap I – 42 apartamenty, start budowy I kwartał 2024 r., oddanie do użytkowania zaplanowane w III kwartale 2025 r.
  • Etap II – 74 apartamenty w następnej fazie realizacji
PZT

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Piętro

Sposób wyświetlania:
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO
Osiedle BO

Zalety Osiedla BO

Poznaj nasze mocne strony

BO lokalizacja ma znaczenie
BO cenimy Twój komfort
BO dobrze mieć wybór
BO nowoczesność i ekologia to podstawa
BO to wysoka jakość wykonania
BO sport to zdrowie
BO zdrowo być w ruchu
BO najważniejsi są ludzie
BO działamy kompleksowo

BO lokalizacja ma znaczenie

Osiedle Bo powstanie w północnej części Wrocławia, przy ul. Bocianiej na Kowalach. Jest to idealny wybór dla wszystkich ceniących wygodę i łatwy dostęp do miasta, jednocześnie z bliskością natury. Lokalizacja w szczególności doceniona przez wrocławian z uwagi na komfort mieszkania, świetną komunikację i rekreacyjne tereny zielone. Dla wszystkich tych, którzy nie chcą rezygnować z wielkomiejskiego życia jest to świetne rozwiązanie, gdyż w razie potrzeby, w kilka chwil można znaleźć się w samym centrum. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki oświatowe czy medyczne masz pod ręką.

BO cenimy Twój komfort

Osiedle jest zrealizowane etapowo, w pierwszym z nich zaplanowano 42 komfortowe apartamenty: 4-pokojowe o metrażach 80,15 m2 – zlokalizowane na parterze oraz 82,75 m2 – usytuowane na piętrze budynku w zabudowie szeregowej. Dodatkowo przewidziano prywatne, dwustanowiskowe garaże podziemne o powierzchni 43 m2 wraz z komórkami lokatorskimi przynależnymi do każdego typu lokalu. Wszystkie mieszkania mają funkcjonalne układy odpowiadające potrzebom mieszkańców nowoczesnych miast. Wygodę mieszkania oraz właściwe nasłonecznienie zapewnią odpowiednio duże 3-szybowe, pięciokomorowe okna, a każde lokum będzie posiadało dodatkową wygodną przestrzeń relaksu – balkon lub ogródek.

BO dobrze mieć wybór

Cała inwestycja będzie składała się z zespołu domów dwulokalowych w zabudowie szeregowej. W ramach jednego projektu oferujemy dwa typy lokali dając możliwość wyboru nieruchomości idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Parter z zielonym ogródkiem czy lokal znajdujący się na pierwszym piętrze z przestronnym balkonem – zdecyduj, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Dla tych, którzy potrzebują większego metrażu przygotowaliśmy coś specjalnego: przekształcenie projektu i zwiększenie metrażu. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, zgłoś się do nas po więcej szczegółów!

BO nowoczesność i ekologia to podstawa

Wszystko zaczyna się od idei, zespołu pomysłów, które docelowo warunkują nasze realizacje. Podążamy w tym kierunku tworząc Osiedle BO w duchu zrównoważonego rozwoju. Przygotowując tę inwestycję postawiliśmy na odnawialne źródła energii – instalacje fotowoltaiczne czy pompy ciepła, jako formę bezemisyjnego dostarczania zasilania do apartamentów oraz system smart home, który pozwoli na inteligentne zarządzanie domem i zoptymalizowanie zużycie ciepła, energii oraz wody.

BO to wysoka jakość wykonania

Ponad 35 lata doświadczenia w tworzeniu osiedli mieszkaniowych pozwala nam być pewnym rozwiązań, które wykorzystujemy. Osiedle BO to projekt dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców wdrażający rozwiązania ułatwiające codzienne, aktywne życie blisko natury. Bezpieczeństwo zapewni monitoring osiedla oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe do wszystkich apartamentów. Inwestycję przyłączymy do miejskiej sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej.

BO sport to zdrowie

Okolica inwestycji sprzyja sportowym zmaganiom oferując liczne i atrakcyjne możliwości dla wszystkich prowadzących aktywny tryb życia. Tuż przy osiedlu znajdują się ścieżki spacerowe oraz trasy rowerowe, które szczególnie w cieplejsze dni będą sprzyjały spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dodatkowo bliskość i różnorodność infrastruktury sportowej, takiej jak: korty tenisowe, baseny, siłownie czy kluby sportowe stanowią idealną bazę dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej. To wszystko w odległości 15-minutowej rowerowej przejażdżki.

BO zieleń to spokój ducha

Zamieszkaj na zielonych Kowalach, gdzie przyroda znajduje się na wyciągniecie ręki. Lasy, parki czy tereny rekreacyjne nad Odrą to wyróżniki tej lokalizacji. Odetchnij i wybierz się na spokojny spacer, rowerową wycieczkę lub zaplanuj piknik na łonie natury. Wiemy, jak ważna jest bliskość zieleni w codziennym życiu, dlatego również całe osiedle będzie współgrało z otoczeniem. Zaprojektowaliśmy przestrzeń wspólną obejmującą liczne nasadzenia, powstanie zielonych skwerów z małą architekturą oraz dużą ilość drzew zapewniających cień w upalne dni. To wszystko, aby Wam żyło się przyjemniej, z przyrodą za oknem.

BO najważniejsi są ludzie

Koncepcja całego projektu została zaplanowana w sposób sprzyjający sąsiedzkiej integracji. Wiemy, jak ważne są dobre stosunki z sąsiadami, dlatego zadbaliśmy również o stworzenie przestrzeni wspólnej, która będzie dobrym punktem wyjścia do osiedlowych spotkań. Pełne zagospodarowanie terenu zakładające powstanie parku kieszonkowego i placu zabaw dla najmłodszych sprawią, że przebywanie na Osiedlu BO i planowanie wolnego czasu będzie jeszcze przyjemniejsze.

BO działamy kompleksowo

Swój wymarzony apartament na osiedlu BO możesz odebrać gotowy do zamieszkania. Dzięki możliwości wykończenia „pod klucz” otrzymasz pełny pakiet dopasowany do Twoich potrzeb, stylu i upodobań. Zrealizujesz wykończenie szybko i bezproblemowo, pomożemy Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasi architekci podpowiedzą jak zaaranżować wnętrze i poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu, poprzez wybór materiałów aż po realizację.

Lokalizacja

Zielono i wszędzie blisko, na wrocławskich Kowalach

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton