55
komfortowych
apartamentów
41110 m2
metraż
mieszkań
65
miejsc
postojowych
597 tys. zł
cena
od
2025
termin
zakończenia

Wybierz najwyższą jakość w unikatowej lokalizacji. Czekają na Ciebie apartamenty premium na osiedlu z kameralną mariną.

Nad Dębską Strugą, tuż przy jeziorze Dąbie Małe, w pobliżu wody, zieleni. Z poranną kawą na świeżym powietrzu, z towarzyskim popołudniem na tarasie na dachu, ze spokojnym wieczorem w kojącej saunie z widokiem na nadbrzeże. I z miejscem postojowym na łódź. Wśród niepowtarzalnej przyrody, a jednak w mieście. Takie będzie Twoje mieszkanie w klasie premium na osiedlu Victoria Apartments II.

Wysokiej jakości apartamenty położone w jedynej w swoim rodzaju lokalizacji będą doskonałym miejscem do zamieszkania, jako second home, czy wartościowa inwestycja pod wynajem.

Osiedle będzie realizowane etapowo:

  • Budynek B – 24 apartamenty, zakończenie realizacji zaplanowane na I kwartał 2025 r.
  • Budynek D – 31 apartamentów, zakończenie realizacji zaplanowane na I kwartał 2025 r.
  • Budynki A, C i N – w następnych etapach realizacji

Victoria Apartments II to kolejna część wyjątkowego osiedla, które powstało nad brzegiem jeziora Dąbie. 

Zobacz gotowe osiedle

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście lub rzucie 3D

Powierzchnia

m2
m2

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Victoria II
Bud. B
Bud. D1
Bud. D2

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1

Wybierz piętro

Piętro 1
Parter
Victoria II
Victoria II
Victoria II
Piętro
Victoria II
Victoria II
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro
Victoria II
Piętro

Zalety Victoria Apartments

Poznaj nasze mocne strony

W mieście, a jednak nad wodą
Szeroki wybór apartamentów
Poczuj jakość premium
Nowoczesność i ekologia
Elegancja w każdym detalu
Osiedle z własną mariną
Bezpieczeństwo płynące z doświadczenia
Odbierz gotowy apartament

W mieście, a jednak nad wodą

Osiedle powstaje na szczecińskim Prawobrzeżu, w dzielnicy Dąbie, odkrytej na nowo i pożądanej przez mieszkańców i inwestorów. Victoria Apartments II jest położona bezpośrednio przy kanale Dębska Struga, niedaleko brzegu jeziora Dąbie Małe. Od zachodniej strony znajduje się zalesiony teren Natura 2000. Osiedle oddzielone jest pasem zieleni od arterii dojazdowej do centrum miasta – ul. Przestrzennej.

Szeroki wybór apartamentów

Na terenie inwestycji docelowo powstanie 5 budynków obejmujących 155 apartamentów klasy premium. Pierwsze dwa budynki w sprzedaży (B i D) to 55 komfortowych lokali 2-, 3- i 4- pokojowych o metrażach od 41 m2 do 110 m2. Wszystkie będą posiadały duże balkony z zamykanymi schowkami na sprzęt sportowy czy meble ogrodowe, mieszkania położone na I piętrze – tarasy, a te zlokalizowane na parterze – ogródki. Istnieje też możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni do potrzeb klientów – łączenia i rearanżacji poszczególnych mieszkań. Dodatkowo w budynkach zaprojektowane zostały komórki lokatorskie, dla wygody i bezpieczeństwa przechowywania.

Poczuj jakość premium

Standard premium zobowiązuje, dlatego Victoria Apartments II oferuje dużo więcej niż inne osiedla mieszkaniowe w Szczecinie. Ogrzewanie podłogowe, instalacje pod montaż klimatyzacji, system smart home z obsługą z poziomu telefonu czy tabletu, duże okna sięgające do podłogi, wyjście z każdego pomieszczenia na obszerne balkony wykończone płytką, klimatyczne oświetlenie terenu i budynków, monitoring, sauna dla mieszkańców z widokiem na wodę. Do tego prestiżowe tarasy na dachach i kameralna marina.

Nowoczesność i ekologia

Tworząc wyjątkowe miejsca do życia czujemy odpowiedzialność, która się z tym wiąże. Dbając o środowisko w tak unikatowym miejscu w Szczecinie zaplanowaliśmy panele fotowoltaiczne na dachach budynków, które będą dostarczały prąd do obsługi części wspólnych, w tym sauny. Duże okna w apartamentach i przemyślane układy względem stron świata zagwarantują dobre nasłonecznie i dzięki temu niższy pobór prądu na oświetlenie. Inteligentne zarządzanie ogrzewaniem pozwoli zoptymalizować zużycie ciepła. Miejsca postojowe w hali garażowej mogą zostać wyposażone w ładowarki do samochodów elektrycznych. Na każdym piętrze budynku będzie także bezpieczny boks rowerowy dla mieszkańców. 

Elegancja w każdym detalu

W nawiązaniu do pierwszej części osiedla Victoria Apartments elewacje budynków będą równie eleganckie i estetyczne, z zastosowaniem elementów w kolorze drewna i utrzymane w podobnej tonacji: bieli i grafitu. Reprezentacyjne wejścia do klatek schodowych z lustrami, roślinnością i płytkami gresowymi na podłodze podkreślą wysoki standard wykonania inwestycji. Całość dopełni łatwa w utrzymaniu zieleń na terenie osiedla, krzewy i piękna roślinność kwitnąca, jak na przykład hortensja krzewiasta, kalina szorstkolistna czy miskant chiński. 

Osiedle z kameralną mariną

Victoria Apartments II to nie tylko mieszkania wysokiej jakości. To także starannie zaprojektowany teren inwestycji, z urokliwą zielenią i małą architekturą czy strefami: spacerową i sportową. Najważniejsze jednak to prywatne, zrewitalizowane nadbrzeże uzupełnione o kameralną marinę z miejscami postojowymi dla łodzi. Będzie to idealne, klimatyczne miejsce do życia, odpoczynku i realizacji wodnych pasji.

Bezpieczeństwo płynące z doświadczenia

Ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu osiedli mieszkaniowych pozwala nam być pewnym rozwiązań, które wykorzystujemy. Inwestycja położona nad jeziorem wymaga szczególnej uwagi w zakresie zabezpieczenia przed wodą. Z tego względu budynki nie posiadają kondygnacji podziemnych, poziom posadzki na parterze budynku jest zaplanowany wyżej niż poziom wody w jeziorze. Ponadto zastosowana technologia budowy w pełni zabezpiecza konstrukcję budynku, co potwierdza także pierwszy etap Victoria Apartments.

Odbierz gotowy apartament

Twój apartament możesz odebrać gotowy do zamieszkania. Oferujemy możliwość wykończenia lokalu pod klucz we współpracy z profesjonalną architektką wnętrz. Stawiamy na rozwiązania indywidualne, elastyczne doradztwo ukierunkowane na spełnienie potrzeb klienta. Bez szablonowych projektów i sztywnych pakietów. Lata doświadczenia w obsłudze klientów premium na rynku polskim i zagranicznym potwierdzają, że to właściwa droga do tworzenia pięknych i niebanalnych przestrzeni apartamentowych.

Lokalizacja

Unikatowe miejsce na mapie Szczecina

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton