Finansowanie

Pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nowego mieszkania, biura

Wrocław

Wybierając mieszkanie, nie musisz martwić się o sprawy kredytowe. Nasi klienci mogą bezpłatnie skorzystać z doradztwa kredytowego, zbadać zdolność kredytową, wybrać bank, w którym oferta kredytowa okaże się najatrakcyjniejsza. Nasz doradca zadba także o kompleksową pomoc związaną z wszelkimi formalnościami bankowymi.

18

wiodących banków w Polsce

97%

skuteczność pozyskiwania kredytu hipotecznego

Mobilny
konsultant

Bezpłatna
obsługa

Szybko
i wygodnie

Najkorzystniejsza
oferta

Doradca kredytowy PCG

Wsparcie doradcy

Klienci chcący skorzystać z kredytu hipotecznego otrzymują wsparcie naszego doradcy od samego początku, przez wszystkie etapy współpracy z bankiem. W pierwszym kroku doradca bada zdolność kredytową klienta, aby w kolejnych krokach wybrać odpowiedni bank z najlepszą ofertą kredytową.

Pełna analiza

Współpracujemy ze wszystkimi bankami i rekomendujemy wybór tej instytucji, która udzieli kredytu na najlepszych warunkach.

Indywidualnie analizujemy każdą sytuację wiedząc, jak wiele aspektów wpływa na decyzję banku o udzieleniu wieloletniego zobowiązania.

Najlepsza oferta

Na wybór banku, w którym klient weźmie kredyt hipoteczny, wpływa wiele czynników. Każdy z nich jest przez nas brany pod uwagę, dzięki czemu klient sam nie musi przechodzić przez tabele ofert, opłat i prowizji banków, sprawdzać wysokość obowiązkowego wkładu własnego wymaganego przez poszczególne instytucje.

Szybka decyzja

Mając wieloletnie doświadczenie we współpracy z bankami i klientami, którzy skorzystali z zewnętrznego finansowania, nasz doradca szybko przechodzi przez każdy etap konsultacji i analizy kredytowej.

Najlepsza oferta kredytowa

Porównaj ofertę uzyskana w banku z naszym działem finansowym

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton