We develop people

Misja PCG

Naszą misją jest budowanie nowej wartości polskiego rynku mieszkaniowego, skupionego na potrzebach mieszkańców nowoczesnych miast.

Tworzymy styl i jakość
Odpowiadamy na potrzeby
Rozwijamy się
Stwarzamy szansę do rozwoju innym
Pierwszy człowiek
Poruszamy miasta
Dbamy o zrównoważony rozwój

Tworzymy styl i jakość

Poprzez dobrej jakości architekturę tworzymy dobre miejsca do życia. Nasze mieszkania są tworzone na miarę potrzeb klienta. W centrum działania stawiamy potrzeby mieszkańców.

Odpowiadamy na potrzeby

Naszymi projektami odpowiadamy na aktualne zapotrzebowania. Realizujemy miastotwórcze inwestycje.

Rozwijamy się

Stawiamy na dynamiczny rozwój. Wchodzimy na nowe rynki, dywersyfikujemy nasze portfolio, tworząc inwestycje zarówno na rynku popularnym, jak i premium.

Stwarzamy szansę do rozwoju innym

Poprzez nasze budowane osiedla i apartamenty pragniemy dać przestrzeń naszym Klientom na to, by mogli żyć komfortowo i w pełni wykorzystywać swój potencjał w miejscu dopasowanym pod ich potrzeby.

Pierwszy człowiek

Uważnie słuchamy naszych klientów oraz siebie nawzajem. Jesteśmy zgraną drużyną, która wspólnie osiąga cele, świętuje sukcesy i uczy się na błędach. Stawiamy na relacje. Biegamy w maratonach, dlatego w relacjach w pracy i biznesie stawiamy na długoterminową współpracę, opartą na jasnych zasadach i stabilnych warunkach.

Poruszamy miasta

Wierzymy, że gdy dojdzie do połączenia pasji, doświadczenia i kapitału to można ruszyć z kanapy każde miasto. Kreujemy lokalne inicjatywy i promujemy rozwój lokalnych społeczeństw w duchu sportowym

Dbamy o zrównoważony rozwój

Projektujemy odpowiedzialnie, dając mieszkańcom możliwość współtworzenia otoczenia, które stanowi element ich codzienności. Stosujemy nowoczesne materiały energooszczędne, wdrażamy systemy smart ograniczające straty energii. Jako zrównoważony rozwój rozumiemy także dbanie o dobrostan mieszkańców i naszych pracowników.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton