Scala Park

SCALA PARK

Legnica, ul. Myrka/Kertyńskiego

Ostatnie 6 mieszkań 1. etapu od 6300 zł/m2!

120
nowych
mieszkań
26-73 m2
metraż
mieszkań
6300 zł/m2
cena
od
2
standardy
do wyboru

Otoczenie natury i spokój wśród zieleni - taka będzie Scala Park - nowe osiedle mieszkaniowe w zielonej części Legnicy

Mieszkanie w miejscu, które daje oddech, ciszę, doskonale wkomponowane w okolicę. SCALA PARK będzie komfortową inwestycją mieszkaniową dostosowaną do potrzeb. Co zatem będzie wyróżnikiem inwestycji oprócz architektury i wysokiego standardu wykończenia? Drzewa. Dużo drzew. Na terenie inwestycji dosadzimy bowiem kilkadziesiąt nowych drzew, dopełniając istniejącą już roślinność.  Tworzymy miejsce, w którym będzie można głęboko odetchnąć, odpocząć, spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, biegać, spacerować – co tylko chcecie.

Wybierzcie, jak chcecie mieszkać. Ceny mieszkań od 6 300 do 7 999 zł/m2.

Scala Park Plan Sytuacyjny

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Inwestycja
Typ
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Cena
Status
Scala Park
Mieszkanie
SA/0/11
0
3
64.38 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SA/0/14
0
2
51.63 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SA/1/12
1
3
64.24 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SA/1/13
1
3
64.24 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SA/3/5
3
2
60.04 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SA/3/13
3
2
60.04 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SE/0/1
0
1
32.64 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SE/0/2
0
2
42.19 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SE/0/3
0
3
64.38 m2
Sprawdź
Wolne
Scala Park
Mieszkanie
SE/0/4
0
3
64.38 m2
Sprawdź
Wolne

Zalety Scala Park

Twoja Scala komfortu. Poznaj zalety mieszkań przy ul. Myrka w Legnicy.

Osiedle zatopione w drzewach
Mieszkanie pod klucz

Dwa standardy do wyboru

To Ty wybierasz, jak chcesz mieszkać. Każdy z budynków zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy szczegół. W SCALA PARK oddajemy Państwu do wyboru dwa standardy wyposażenia budynków - CLASSIC oraz PREMIUM. Różnią się nieco wykończeniem, ale łączy je jedno - lokalizacja na zielonym osiedlu w cichej i kameralnej części Legnicy.

Dwa większe budynki CLASSIC

To Ty wybierasz, jak chcesz mieszkać. Każdy z budynków zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy szczegół. Dla projektantów najważniejsza była funkcjonalność i wygoda. W budynkach CLASSIC znajdziesz ciekawe części wspólne, parking naziemny zamykany szlabanem. Każde mieszkanie będzie bardzo dobrze doświetlone – okna sięgające podłogi zapewnią dopływ naturalnego światła i widok na zieleń. Całość dopełni wspólna rowerownia i wózkownia dla rodzin z małymi dziećmi.

Trzy kameralne budynki PREMIUM

Kameralne zatopione w zieleni i wyróżniające się na mapie Legnicy, z mniejszą liczbą mieszkań w każdym budynku. Części wspólne etapów Premium będą jeszcze bardziej efektowne - z obrazami, wykończeniem drewnem i posadzką w odcieniach naturalnego kamienia. To wybór dla wymagających, którzy oczekują od mieszkania jeszcze więcej. Dodatkowo w jednym z budynków - PREMIUM PLUS - zaplanowano wygodną halę garażową z bezpośrednim dostępem windą do poziomu -1.

Taras, balkon, a może ogródek?

Wszystkie mieszkania w SCALA PARK mają prywatną strefę komfortu. Duże przeszklenia, ogrody na parterze, balkon lub loggia w każdym mieszkaniu na wyższych kondygnacjach, zróżnicowane powierzchnie z możliwością łączenia – wszystko w funkcjonalnych i sprawdzonych rozkładach. SCALA PARK to przemyślane mieszkania w nowoczesnej architekturze - dostosowanej do współczesnych i przyszłych trendów, w doskonałej lokalizacji Legnicy.

Osiedle zatopione w drzewach

Inwestycja jest wkomponowana w otoczenie w taki sposób, by mieszkańcom żyło się jak najlepiej, w zgodzie z naturą. Bo chcemy rozwijać to miejsce, dalej je zazieleniać, sadzić kolejne drzewa, tworzyć społeczność szanującą otoczenie i czerpiącą z niego jak najwięcej. Bo to właśnie w najbliższym obszarze SCALA PARK znajduje się tak wiele terenów zielonych. Jest to także prężnie rozwijająca się i chętnie wybierana część Legnicy - z pełną infrastrukturą wokół - z marketami, sklepami, szkołami i nowymi ulicami. Tu żyje się wolniej i spokojniej.

Mieszkanie pod klucz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Spokojna, rozwijająca się część miasta przy nowych osiedlach. Łatwy dojazd do Autostrady A4.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton