118
nowych
mieszkań
26-73 m2
metraż
mieszkań
7100 zł/m2
cena
od
143
miejsca
postojowe
 

PROMOCJA! Harmonogram płatności 10/90!


Otoczenie natury i spokój wśród zieleni - taka będzie Scala Park - nowe osiedle mieszkaniowe w zielonej części Legnicy

Mieszkanie w miejscu, które daje oddech, ciszę, doskonale wkomponowane w okolicę. SCALA PARK będzie komfortową inwestycją mieszkaniową dostosowaną do potrzeb. Co zatem będzie wyróżnikiem inwestycji oprócz architektury i wysokiego standardu wykończenia? Drzewa. Dużo drzew. Na terenie inwestycji dosadzimy bowiem kilkadziesiąt nowych drzew, dopełniając istniejącą już roślinność.  Tworzymy miejsce, w którym będzie można głęboko odetchnąć, odpocząć, spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, biegać, spacerować – co tylko chcecie.

Dopasujcie mieszkanie do swoich potrzeb. Ceny mieszkań w inwestycji od 6 900 zł/m2.

Terminy zakończenia budowy:

  • budynek A - 59 mieszkań, oddane do użytkowania
  • budynek E - 59 mieszkań, oddane do użytkowania

Wyróżnione mieszkania w promocji

Inwestycja
Budynek
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Cena
Status
Scala Park
E
SE/0/4
0
3
64.28 m2
Sprawdź
rabat 50% na miejsce postojowe
Scala Park
E
SE/0/14
0
2
51.58 m2
Sprawdź
rabat 50% na miejsce postojowe

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Scala Park
Bud. E
Bud. A

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter
Scala Park
Scala Park
Scala Park
Piętro
Scala Park
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro

Zalety Scala Park

Twoja Scala komfortu. Poznaj zalety mieszkań przy ul. Myrka w Legnicy.

Osiedle zatopione w drzewach
Mieszkanie pod klucz

Cztery budynki do wyboru

To Ty wybierasz, jak chcesz mieszkać. Każdy z budynków zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy szczegół. W SCALA PARK oddajemy Państwu do wyboru dwa większe (Etap A i E) oraz dwa mniejsze budynki (Etap B i C). Wszystkie mieszkania łączy jedno - lokalizacja na niezwykle zielonym osiedlu w cichej i kameralnej części Legnicy.

Dwa większe budynki

To Ty wybierasz, jak chcesz mieszkać. Każdy z budynków zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy szczegół. Dla projektantów najważniejsza była funkcjonalność i wygoda. W budynkach znajdziesz ciekawe części wspólne, parking naziemny zamykany szlabanem. Każde mieszkanie będzie bardzo dobrze doświetlone – okna sięgające podłogi zapewnią dopływ naturalnego światła i widok na zieleń. Całość dopełni wspólna rowerownia i wózkownia dla rodzin z małymi dziećmi.

Dwa kameralne mniejsze budynki

Kameralne, zatopione w zieleni i wyróżniające się na mapie Legnicy, z mniejszą liczbą mieszkań w każdym budynku. Części wspólne etapów B i C  zostaną wykończone okładzinami w kolorze drewna i posadzką w odcieniach naturalnego kamienia. To wybór dla wymagających, którzy oczekują od mieszkania jeszcze więcej. Dodatkowo w jednym z budynków zaplanowano wygodną halę garażową z bezpośrednim dostępem windą do poziomu -1.

Taras, balkon, a może ogródek?

Wszystkie mieszkania w SCALA PARK mają prywatną strefę komfortu. Duże przeszklenia, ogrody na parterze, balkon lub loggia w każdym mieszkaniu na wyższych kondygnacjach, zróżnicowane powierzchnie z możliwością łączenia – wszystko w funkcjonalnych i sprawdzonych rozkładach. SCALA PARK to przemyślane mieszkania w nowoczesnej architekturze - dostosowanej do współczesnych i przyszłych trendów, w doskonałej lokalizacji Legnicy.

Osiedle zatopione w drzewach

Inwestycja jest wkomponowana w otoczenie w taki sposób, by mieszkańcom żyło się jak najlepiej, w zgodzie z naturą. Bo chcemy rozwijać to miejsce, dalej je zazieleniać, sadzić kolejne drzewa, tworzyć społeczność szanującą otoczenie i czerpiącą z niego jak najwięcej. Bo to właśnie w najbliższym obszarze SCALA PARK znajduje się tak wiele terenów zielonych. Jest to także prężnie rozwijająca się i chętnie wybierana część Legnicy - z pełną infrastrukturą wokół - z marketami, sklepami, szkołami i nowymi ulicami. Tu żyje się wolniej i spokojniej.

Mieszkanie pod klucz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Spokojna, rozwijająca się część miasta przy nowych osiedlach. Łatwy dojazd do Autostrady A4.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton