Osiedle Moderno

Moderno

Legnica, ul. Pancerna/Artyleryjska

INWESTYCJA SPRZEDANA

110
nowych
mieszkań
30-90 m2
metraż
mieszkań

Tu gdzie wyróżniająca się architektura spotyka się z nowoczesnością i stylem – osiedle mieszkaniowe, jakiego w Legnicy dotąd nie było.

Podwyższony standard, 110 mieszkań z tarasami, balkonami lub ogródkami, wygodny parking podziemny, 2 zielone dziedzińce dla mieszkańców, a dzięki kontroli dostępu i ogrodzeniu całej inwestycji – komfort i bezpieczeństwo na co dzień. Moderno to definicja projektu premium.

Wiemy jak ważne rolę odgrywa detal. Dlatego stawiamy na jakość i design części wspólnych. Wykończenie portali kamieniem, ozdobne oświetlenie LED, dodatki w holach i przy strefach wejść w kolorze miedzi czy duże przeszklone drzwi – te elementy będą wizytówką inwestycji Moderno. Państwa wizytówką, jako przyszłych mieszkańców.

Lokalizacja inwestycji, jedynie 5 minut od ścisłego centrum jest kolejnym mocnym atutem. Moderno to nowe mieszkania w cichej i spokojnej okolicy, z pełną infrastrukturą i ofertą miejską przy ulicy Pancernej i ul. Artyleryjskiej.

Mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w kwartale ulic Pancerna/Artyleryjska/Saperska tylko 5 minut od centrum Legnicy. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, szkoły i uczelnie wyższe, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Złotoryjskiej dzieli od wejścia na osiedle 200 metrów (3 minuty pieszo).

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton