120
nowych
mieszkań
26-73 m2
metraż
mieszkań
6990 zł/m2
cena
od
2023
termin
oddania
152
miejsca
postojowe

Wyobraź sobie, że żyjesz w miejscu łączącym w sobie zalety domu jednorodzinnego i mieszkania. Chcesz czuć świeże powietrze, mieć dookoła otwartą przestrzeń, ale jednocześnie być w miejscu nowoczesnym, w którym wszystko masz dosłownie w zasięgu spaceru? To właśnie możemy Ci zaoferować.

 

W otoczeniu licznych terenów zielonych w Jaworze koło Legnicy powstało osiedle Lavor. W naszej ofercie znajdują się mieszkania o najbardziej pożądanych na rynku metrażach oraz funkcjonalnych układach – to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, a jednocześnie nie chcą rezygnować udogodnień centrum. To także świetna lokalizacja na zakup inwestycyjny ze względu na bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej i zakładów produkcyjnych, co przekłada się na pewność wynajmu. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony, tarasy lub ogródki.

 

Inwestycja jest realizowana etapowo:

• Budynek A – 40 mieszkań, oddane do użytkowania zimą 2021 roku

• Budynek B – 40 mieszkań, oddane do użytkowania jesienią 2022 roku

• Budynek C – 40 mieszkań, oddane do użytkowania wiosną 2023 roku

_______________________________________________________________________________

Wybierając nowe osiedle w Jaworze zyskasz wiele możliwości:

  • nowoczesne windy w każdym budynku
  • taras, balkon i ogródek do każdego mieszkania
  • ogrzewanie miejskie
  • niski czynsz za mieszkanie
  • parking zamykany na szlaban - prywatne miejsca postojowe na dziedzińcu
  • doskonała lokalizacja - kilka minut do centrum Jawora
  • 15 minut do Legnicy i Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
  • 7 minut do fabryki silników Mercedes Benz Manufacture Jawor
  • pływalnia Słowianka, sklepy - w zasięgu kilkuminutowego spaceru

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Bud. 3
Bud. 2

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter
Lavor
Lavor
Lavor
Piętro
Lavor
Lavor
Piętro
Lavor
Piętro
Lavor
Piętro
Lavor
Piętro
Lavor
Piętro
Lavor
Piętro
Lavor
Piętro

Zalety Lavor

Poznaj atuty inwestycji w Jaworze

Korytarz

W otoczeniu zieleni

Lavor to doskonały wybór dla tych, którzy na co dzień cenią sobie wygodę i łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej. Komunikacja autobusowa pozwala szybko dostać się w dowolne miejsce Jawora czy Legnicy, a tereny zielone w pobliżu, takie jak Park Pokoju, umożliwiają regularne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Bliskość autostrady A4 ułatwia podróż poza miasto.

Pewna inwestycja

Zakup mieszkania na osiedlu Lavor to pewna inwestycja w nieruchomość. Bliskość rozbudowującej się fabryki silników Mercedes Benz Manufacture Jawor czy stref ekonomicznych dają gwarancję wynajmu – zapotrzebowanie na mieszkania dla pracowników jest tutaj ogromne.

Funkcjonalne układy mieszkań

Metraże od 26 m2 do 73m2 czekają na nowych mieszkańców i osoby inwestujące w nieruchomości. Szeroki wybór – od kawalerek po duże lokale odpowiednie dla większej ilości osób. Wybierz dla siebie to, co najbardziej Ci odpowiada, balkon lub loggia do spokojnego poczytania książki lub przestronny taras na letnie wieczory, z widokiem na bliskie pogórze.

Idealna komunikacja

Osiedle Lavor powstaje w doskonałej lokalizacji. W pobliżu znajduje się rozwijająca się fabryka silników Mercedesa czy Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, legnickie biura czy firmy , do których dostaniesz się bez problemu. Z inwestycji jest doskonały dojazd dla osób, które pracują w Legnicy. W krótkim czasie dotrzesz do placówek edukacyjnych, opiekuńczych, przychodni czy sklepów.

Elegancki minimalizm

Osiedle wyróżnia czysta biel elewacji oraz delikatne ciepło drewna. Kameralna zabudowa, i architektura budynków sprawiają, że inwestycja tworzy nowoczesną przestrzeń. To nowa jakość mieszkalna w Jaworze, na miarę dzisiejszych czasów i potrzeb.

Mieszkanie pod klucz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Nasi architekci pomogą stworzyć wymarzoną przestrzeń do życia, dla Ciebie i Twojej rodziny. Profesjonalnie przeprowadzą Cię przez cały proces – od projektu aż po realizację. Do użytku zostały oddane dwa budynki, w których można obejrzeć standard wykonania i wykończenie klatek schodowych.

Lokalizacja

5 min od centrum Jawora, 15 min od Legnicy i strefy ekonomicznej (LSSE)

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton