Ritmo Park

Fabryczna - Maślice, Wrocław

Inwestycja sprzedana

102
funkcjonalnych
mieszkań
39-75 m2
metraż
mieszkań
2018
termin
oddania

Nowe mieszkania - Maślice

Zakończona i w całości sprzedana wiosną 2018 roku inwestycja Ritmo Park na wrocławskich Maślicach położona jest tuż przy parku, blisko terenów nadrzecznych. Koncepcja inwestycji tworzona była na bazie naturalnego rytmu – połączenia dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia ze spokojem i zielonym otoczeniem.

W każdej z naszych realizacji dbamy o przyjazne otoczenie inwestycji, dlatego z naszej inicjatywy powstał projekt parku przy alei Śliwowej, który wspólnie z mieszkańcami i Radą Osiedla Maślic zgłosiliśmy do Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ritmo Park to odpowiedź na aktualny trend w wyborze mieszkania – jest połączeniem nowoczesności w architekturze z bezcennymi, naturalnymi walorami lokalizacji inwestycji. Budowa zakończyła się w marcu 2018 roku.

Osiedle powstało w zachodniej dzielnicy Wrocławia – na Maślicach, czyli jednej z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. Od początku powstawania inwestycji jesteśmy w ciągłym kontakcie z Radą Osiedla Maślice – wspierając lokalne inicjatywy, angażując się w partycypację społeczną.

Ritmo Park znajduje się z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a dogodne rozwiązania komunikacyjne, (np. stacja kolejowa Wrocław Stadion) zapewnią szybki i wygodny transport w dowolny rejon Wrocławia.

Atutem lokalizacji osiedla jest bliskość kompleksów leśnych – Parku Rędzińskiego, Lasu Osobowickiego oraz Pilczyckiego. Dodatkowo dbając o przyjazne otoczenie mieszkańców, jako deweloper wykonaliśmy projekt rozbudowy parku przy al. Śliwowej, uwzględniając potrzeby wszystkich mieszkańców osiedla. W Parku powstaną ścieżki spacerowe i rowerowe, plac zabaw, altana umożliwiająca wspólne spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Gotowe mieszkania na maślicach

Klienci Ritmo Park docenili całą koncepcją inwestycji – kameralne budynki (łącznie 102 mieszkania) w niskiej zabudowie, z funkcjonalnym układem mieszkań (w metrażu od 39 do 75 m²). Każdy z lokali mieszkalnych posiada duży balkon lub taras. W budynkach znajdują się nowoczesne windy oraz podziemna hala garażowa. Inwestycja została już zakończona i w całości sprzedana.

 

Mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane

Lokalizacja

Maślice - idealne miejsce do mieszkania

 

Maślice to dzielnica Wrocławia, położona w północno-zachodniej części miasta. Ostatnie lata to czas dynamicznego rozwoju – powstające nowe inwestycje, placówki edukacyjne, sklepy, miejsca rekreacyjne. 

To jedna z najbardziej zielonych dzielnic stolicy Dolnego Śląska – znajdują się tu jedne z większych kompleksów leśnych Wrocławia: Las Rędziński (ok. 400 ha), Las Osobowicki (ok. 130 ha), Las Pilczycki (ok. 82 ha).

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton