Inwestycje deweloperskie w Wałbrzychu

Projekty aktualnie w sprzedaży

Deweloper PCG, Logo

Kompetencja budowana na doświadczeniu

PCG jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów w zachodniej części Polski, aktywnie działającym w ramach struktur Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

31

lat doświadczenia

170 000 m2

sprzedanych mieszkań

37

zrealizowanych inwestycji

5

miast

Pewny deweloper
Mieszkania w wirtualnej rzeczywistości
Mieszkanie pod klucz
Wałbrzych
PCG - we develop people
Zrównoważony rozwój

Pewny deweloper

PCG od ponad 30 lat wyznacza standardy na dolnośląskim rynku deweloperskim. Ambitnie wkraczamy na nowe rynki, wnosząc do inwestycji mieszkaniowych nową jakość. W ciągu ostatnich lat poszerzyliśmy nasze portfolio nieruchomości – do Wrocławia i Legnicy dołączył Szczecin, Jawor, Zielona Góra oraz Wałbrzych. Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Mieszkania w wirtualnej rzeczywistości

Chcesz zobaczyć mieszkanie zanim zostanie wybudowane? W PCG to możliwe! Stawiamy na wygodę i najnowocześniejsze technologie pomagające w wyborze mieszkania. Dzięki multimedialnym makietom inwestycji i specjalnym okularom możesz nie tylko przejść się po wybranym mieszkaniu, a także zobaczyć otoczenie i najbliższą okolicę inwestycji.

Mieszkanie pod klucz

Nasi architekci przygotują kompletny projekt mieszkania uwzgledniajacy założony budżet i indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. 

Następnie kupują materiały i skoordynują prace wykonawców minimalizując potrzebę angażowania Twojego czasu. 

Wałbrzych

Wałbrzych to miasto o dużym potencjale do rozwoju. Prężnie działa tu Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest Park”, która została uznana za jedną z najlepszych w Europie. W mieście inwestuje coraz więcej znaczących firm, a swoje siedziby ma np. Toyota, Cersanit czy Ronal.

PCG - we develop people

W PCG promujemy zdrowy rozwój, bo zdrowe społeczeństwo to szczęśliwe społeczeństwo. Wierzymy, że gdy dojdzie do połączenia pasji, doświadczenia i kapitału to można ruszyć z kanapy każde miasto. PCG kreuje lokalne inicjatywy i promuje zdrowy rozwój lokalnych społeczeństw w duchu sportowym, a także wyposaża swoje inwestycje w infrastrukturę dla aktywnych.

Zrównoważony rozwój

Idee zachowania harmonii pomiędzy rozwojem, a komfortem życia będącym częścią ekosystemu towarzyszyła nam od początku działalności. Projektujemy odpowiedzialnie, dając mieszkańcom możliwość współtworzenia otoczenia, które stanowi element ich codzienności.

Informacje, wydarzenia, blog

Bądź na bieżąco

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton