Futuria

Maślice, Wrocław

Inwestycja sprzedana

151
funkcjonalnych
mieszkań
33-85 m2
metraż
mieszkań
2021
termin
oddania

Nowe mieszkania na Wrocławskich Maślicach 

Wrocław posiada wiele pięknych dzielnic, jednak Maślice wyróżnia ogrom zielonych terenów i bliskość do rzeki Odry. Niejeden deweloper buduje swoje inwestycje we Wrocławiu. My jednak cechujemy się nowoczesnością i dbałością o środowisko. Stawiamy na SMART mieszkania, dzięki którym życie staje się wygodniejsze. Oferujemy do dyspozycji prywatny park kieszonkowy oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. Wybierz Futurię, czyli piękno i nowoczesność!

Mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane

Folder inwestycji

Widocznie najlepsza inwestycja na Maślicach

Czy w dzisiejszym budownictwie mieszkaniowym jest jeszcze miejsce na wyjątkowość? Na twórczą, ponadczasową architekturę i dopracowane detale? Na wyróżniającą się bryłę i nowoczesne, funkcjonalne wnętrze? A jakby do tego wszystkiego dołożyć jeszcze niespotykane rozwiązania na całym osiedlu, które sprawiają, że całość staje się kompletnym miejscem do życia teraz i w przyszłości? Oto Futuria na wrocławskich Maślicach.

Poznaj ją jeszcze lepiej oglądając folder inwestycji:

Zalety FUTURIA

Poznaj nasze mocne strony

Codzienny design
Żyj pięknie

Własne nowe mieszkanie to tylko „4 kąty”. Dopełnieniem jest wyróżniająca się architektura i reprezentacyjne wnętrza, które każdy mieszkaniec będzie oglądał niemal codziennie, a które dodatkowo będą zachwycać Waszych gości. Futuria to kompletne osiedle mieszkaniowe – z dodatkami w kolorze miedzi, pełne nowoczesnych technologii i rozwiązań prospołecznych. Poznaj ją bliżej.

Żyj w zgodzie z naturą
Prywatny park kieszonkowy

Prywatny park, wewnętrzna oaza spokoju i relaksu dla mieszkańców Futurii. Miejsce do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu, wśród zieleni i na nowoczesnych meblach miejskich.Docelowy kształt parku powstanie przy wykorzystaniu wyłonionych w otwartym konkursie prac. Konkurs został rozstrzygnięty w marcu 2019 roku.

Żyj aktywnie każdego dnia
Rowery i 3 parki wokół

Mieszkańcy Futurii będą mieli do dyspozycji rowerową stację naprawczą – w imię dbałości o środowisko i ukłon w stronę tych, którzy korzystają z nowoczesnych rozwiązań. Jeśli mowa o zmotoryzowanych – zachęcając do korzystania z pojazdów ograniczających produkcję CO2, osoby posiadające pojazdy elektryczne będą mogły korzystać ze stacji do ich ładowania na terenie osiedla.

Smart w standardzie

Technologie ułatwiające życie i wpływające na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny znajdziesz tu w standardzie – sterowanie roletami, czujniki otwarcia drzwi czy wykrywacz dymu to dopiero początek. Rozbudowany pakiet Basic, możesz wygodnie rozszerzać o nowe urządzenia w przyszłości kiedy zajdzie taka potrzeba. Odkurzacz, lodówka podłączone do systemu? Żaden problem.

Żyj pięknie
Twoje mieszkanie pod klucz

Nie chcesz tracić czasu na wymyślanie aranżacji, a później martwić się o jakość wykończenia? Zaufaj naszym architektom wnętrz, którzy pomogą Ci stworzyć idealne wnętrza pod Twoje pasje i styl życia.Wszystkie materiały zobaczysz na żywo w showroomie, a my od projektu, przez planowanie i realizację przeprowadzimy Cię bez stresu, przy pysznej kawie.

Lokalizacja

Maślice - idealne miejsce do mieszkania

 

Maślice to zachodnia część Wrocławia, która już dziś daje wiele możliwości, a z każdym kolejnym rokiem będzie tylko lepiej. Planowany tramwaj, rozbudowa szkół i wciąż powstające miejsca do rekreacji. To właśnie tu powstanie Futuria – swoista enklawa życzliwych sobie ludzi – nowych mieszkańców tego osiedla i jednocześnie prężnie rozwijająca się mieszkaniowa tkanka miejska. Z bliskością supermarketów, parków, Odry i wszystkiego, co niezbędne do dobrego mieszkania na co dzień.Wiemy, że wiele osób wybierze tę inwestycję ze względu na własne, niemałe pokłady energii. I dobrze, bo będzie gdzie je pożytkować. Tylko kilka minut spacerem dzielić będzie przyszłych mieszkańców od hektarów nieskrępowanej swobody aktywnego wypoczynku nad brzegiem Odry. Setki ulubionych pomniejszych polan, które staną się ulubionym celem spacerów z psem. Rowery, dzięki którym dojedzie się zarówno do centrum jak i pobliskich miejscowości – jadąc malowniczą ścieżką rowerową wzdłuż rze

Nowe mieszkania Wrocław Maślice

Jako deweloper przykładamy ogromną wagę nie tylko do miejsca i otoczenia inwestycji, ale też oferujemy nowe mieszkania spełniające nowoczesne standardy. Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych mieszkań o jak najbardziej funkcjonalnym charakterze z szeregiem doskonałych udogodnień. Dlatego proponowane przez nas nowe mieszkania w dzielnicy Maślice to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia, doskonałych materiałów i otwartości na nowoczesne technologie. Decydując się na mieszkanie na Maślicach masz pewność, że wraz z mieszkaniem zyskasz wygodę i komfort w nowoczesnym wydaniu!

Deweloper Wrocław Maślice – oferta

Funkcjonalne i komfortowe mieszkania w metrażu od około 30 m2 do 80 m2 – takie właśnie propozycje znajdziesz w naszej ofercie. Niezależnie więc czy interesuje Cię kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe, czy też poszukujesz rozkładowego mieszkania z 4 pokojami, zobacz nowe mieszkania w dzielnicy Maślice. Nasze nowoczesne propozycje to rozwiązanie dla każdego, kto marzy o wyjątkowym mieszkaniu daleko od miejskiego zgiełku. Sprawdź szczegóły oferty!

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton