Osiedle Nova Sołtysowicka

Nova Sołtysowicka

Sołtysowice, Wrocław

Inwestycja sprzedana

85
funkcjonalnych
mieszkań
26-86 m2
metraż
mieszkań
2020
termin
oddania

Bestseller - 2 etap skandynawskiego stylu

Na północy Wrocławia wybudowaliśmy nowoczesną inwestycję mieszkaniową z elementami stylu skandynawskiego. Osiedle Nova Sołtysowicka to nowa jakość w tej części miasta. Pierwszy i drugi etap jest już w całości sprzedany.

Mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane

Zalety NOVA SOŁTYSOWICKA

Poznaj nasze mocne strony

Wszystko co potrzebne
w zasięgu 5 minut

Chwila od Pl. Kromera, a wokół wszystko co potrzebne do wygodnego życia – sklep Żabka, nowy market Kaufland, kilka restauracji, 2 żłobki, przedszkola i szkołę, a za rogiem boiska Las Sołtysowicki i Centrum Handlowe Korona. Autobus rusza niemal spod domu, a kawałek dalej jest nowa stacja NextBike – Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Ekstra!

Mieszkaj tak, jak chcesz
wykończ mieszkanie "pod klucz"

A teraz najważniejsze – Twoje mieszkanie. Nie chcesz tracić czasu na wymyślanie aranżacji, a później martwić się o jakość wykończenia nowego miejsca? Zaufaj naszym architektom wnętrz, którzy pomogą Ci stworzyć idealne wnętrza pod Twoje pasje i styl życia. Wszystkie materiały zobaczysz na żywo w showroomie, a my od projektu, przez planowanie i realizację przeprowadzimy Cię bez stresu, przy pysznej kawie, przez cały proces.

Sport wokół Novej
zadbaj o siebie i bliskich

PCG GO porusza Wrocław! Boisko znajdziesz 5 minut od wyjścia z mieszkania. Mało przestrzeni? Tylko 10 minut dzieli Cię też od nadodrzańskich wałów – tu jogging, rower czy spacer muszą się udać. A może zechcesz wyskoczyć na spotkanie ze znajomymi albo zabrać gdzieś swoich gości? Nic prostszego – do dyspozycji są 3 miejskie plaże. Nie możesz wysiedzieć na miejscu? Chcesz poćwiczyć crossfit, porobić salta, pograć w tenisa lub squasha? Wsiadaj na rower i wybierz swoje miejsce: największy park trampolin we Wrocławiu GoJump, centrum CrossFit DogField przy ul. Długosza albo korty przy Hotelu Gem lub Wrocław Squash Club. Naprawdę wszędzie masz blisko. #poruszamywrocław!

Lokalizacja

Tak swobodnie, tak blisko centrum

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton