Osiedle Primera

Primera

Fabryczna - Muchobór Wielki, Wrocław

Inwestycja sprzedana

50
funkcjonalnych
mieszkań
30-77 m2
metraż
mieszkań
2019
termin
oddania

W zachodniej części miasta Wrocław, w dzielnicy Muchobór Wielki i Fabrycznej, na ulicy Gagarina mieści się osiedle Primera. Inwestycja zaprojektowana w przemyślany i nowoczesny sposób.

Standard premium w środku zorganizowanego osiedla z pełną infrastrukturą – Primera to inwestycja PCG, która powstała w południowo-zachodniej części Wrocławia. Kameralny projekt, z dużymi ogrodami i tarasami, niespotykaną w segmencie popularnym wysokością mieszkań do 3 metrów. Dodatkowo winda do poziomu -1, podziemna hala garażowa i komórki lokatorskie. Inwestycja powstała w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – Muchoborze Wielkim, przy ulicy Gagarina 5.

Primerę tworzy 50 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Na parterze zaprojektowano przestronne ogrody, mieszkania na pierwszym piętrze posiadają balkony, zaś drugie piętro dodatkowe antresole i tarasy zewnętrzne.

W odległości kilku minut od Primery znajdują się rozległe tereny zielone, idealne na spacery czy wycieczki rowerowe. W bliskim sąsiedztwie znajduje się centrum kultury z bogatą ofertą dla dzieci i dorosłych oraz licznymi wydarzeniami artystycznymi.

Nowoczesne, kameralne budynki wielorodzinne zostały zaprojektowane w pracowni Marcina Kucharskiego Q2Studio.

  • 100% sprzedanych mieszkań
  • budynek po odbiorach
  • prywatne ogrody, duże tarasy i balkony
  • kameralna inwestycja
  • podziemna hala garażowa
  • winda do poziomu -1
  • komórki lokatorskie

Mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane

Lokalizacja

Rozległe tereny zielone, centrum kultury z bogatą ofertą dla dzieci i dorosłych

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton