Kukuczki 7

Krzyki-Gaj, Wrocław

Inwestycja sprzedana

Osiedle ukończone, sprzedaż została zakończona

Kukuczki 7 to wyjątkowy projekt PCG – zarówno architektonicznie, jak i symbolicznie, w którym z przyjemnością mogliśmy zaprojektować komunikację nawiązującą do najwybitniejszego polskiego himalaisty.

Inwestycję tworzą mieszkania zróżnicowane pod względem powierzchni – od kawalerki po mieszkania 4-pokojowe. Do tego balkony, tarasy, loggie, winda do poziomy -1, komórki lokatorskie i oczywiście garaż podziemny. Zapewniając komfort parkowania, zadbaliśmy również o miejsca parkingowe w naziemnych garażach.

Na parterze budynku znajdują się także przestrzenie komercyjne.

Lokalizacja

Krzyki - Gaj - jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia

 

Kukuczki 7 znajduje się w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia: Krzyki – Gaj. Łatwo stąd dojechać do innych dzielnic, zarówno własnym samochodem, jak i korzystając z połączeń autobusowych i tramwajowych. Bliskość trasy wylotowej jest dodatkowym ułatwieniem w przypadku wyjazdów poza miasto.

Atrakcyjnie przedstawia się również bezpośrednia okolica. Tuż obok inwestycji znajdują się szkoły i uczelnie wyższe (UM i UE), obiekty sportowo-rekreacyjne (w tym aquapark), centrum handlowe (Ferio Gaj), oraz tereny zielone (Park Południowy i Park Skowroni) idealne do weekendowych spacerów.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton