Słoneczny Ołtaszyn

Krzyki-Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja sprzedana

Osiedle ukończone, sprzedaż została zakończona

Mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie były już wielokrotnie doceniane i wyróżniane. Osiedle otrzymało m.in. godło Inwestycji Roku 2014. Projekt – funkcjonalny i ładny, a także sama okolica, jaką jest zielony Ołtaszyn, już na etapie przedsprzedaży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród osób szukających komfortowej przestrzeni. Daliśmy klientom szeroki wybór – w inwestycji zaprojektowano nowe mieszkania z ogródkiem, mieszkania z tarasem, nowe mieszkania dwupokojowe, trzy- i czteropokojowe.

Mieszkania na Krzykach, na Słonecznym Ołtaszynie, w większości zostały oddane z wykończeniem „pod klucz”. Klienci otrzymali gotową do zamieszkania przestrzeń, urządzoną wg swojej wizji, wspólnie z architektem z pracowni Partner Design.

Lokalizacja

Prestiżowe osiedle Ołtaszyn

 

Wybierając miejsce, w którym powstał Słoneczny Ołtaszyn pamiętaliśmy o Twojej wygodzie. I znaleźliśmy. 

Osiedle powstało w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia: Krzyki na prestiżowym osiedlu Ołtaszyn, przy ulicy Ułańskiej. W miejscu, z którego łatwo dotrzeć do dowolnego punktu w mieście i poza nim. Dobrą komunikację zapewniają połączenia autobusowe (cztery linie: 112, 113, 612, 249), a niewielka odległość do Bielan Wrocławskich umożliwia łatwy dojazd do autostrady A4. Dodatkowym atutem lokalizacji jest niska, willowa zabudowa w otoczeniu licznej zieleni.

A w sąsiedztwie?

W pobliżu znajduje się praktycznie wszystko:

  • obiekty gastronomiczne (pizzeria, restauracja)
  • liczne tereny zielone
  • centrum handlowe, siłownia
  • szkoła i przedszkola
  • przychodnia, usługi medyczne

Naprzeciwko nowych mieszkań zlokalizowany jest Słoneczny Park, przepiękny, pełen zieleni teren wypoczynkowy, idealny do zrelaksowania się wraz z rodziną.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton