Prapremiera dwóch inwestycji we Wrocławiu!

Prapremiera dwóch inwestycji we Wrocławiu!

Prezentujemy dwie nowe, wyjątkowe inwestycje we Wrocławiu – osiedle BO i osiedle Silvo. Przygotowaliśmy je dla Was w specjalnej przedpremierowej ofercie:

👉Zgłoś zainteresowanie już teraz, a wszystkie informacje o projekcie dostaniesz jako jeden z pierwszych. Zwrotne rezerwacje dokonane w momencie prapremiery mają gwarancję najniższej ceny!

Osiedle BO to unikatowy projekt we Wrocławiu, zlokalizowany w północno-wschodniej części miasta, przy ul. Bocianiej na Kowalach. Inwestycja łączy zalety mieszkania we własnym domu z korzyściami osiedla wielorodzinnego. Do wyboru są 74 domy w zabudowie szeregowej o metrażach od 130 do 154 m2, każdy z własnym ogródkiem. Mieszkańcy będą mogli się cieszyć nie tylko ze swoich prywatnych stref zieleni, ale do dyspozycji mają także tereny wspólne, które sprzyjać będą sąsiedzkiej integracji. W ramach osiedla powstanie także park kieszonkowy, siłownia terenowa, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw i mnóstwo zieleni! 

➡️ Dowiedz się więcej o osiedlu BO ⬅️

Osiedle SILVO powstanie na Maślicach, przy ul. Rędzińskiej, w północno-zachodniej części Wrocławia. To będzie już trzecia inwestycja PCG tej dzielnicy, którą pokochali Wrocławianie. SILVO będzie osiedlem wielorodzinnym, realizowanym w dwóch etapach. W pierwszym z nich zbudujemy 77 mieszkań o metrażach 37-80 m2. Docelowo powstanie tutaj 213 mieszkań w trzech budynkach. Do dyspozycji mieszkańców będzie zadbany teren osiedla z roślinnością, miejscami postojowymi i placem zabaw. 

➡️ Dowiedz się więcej o osiedlu SILVO ⬅️

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton