Nowe Podzamcze – dziennik budowy | marzec 2023

Nowe Podzamcze – dziennik budowy | marzec 2023

Przed Wami marcowy dziennik budowy inwestycji Nowe Podzamcze w Wałbrzychu. Choć prace naszych ekip są mocno uzależnione od kapryśnej aury, to nie zatrzymujemy się i realizujemy kolejne etapy robót.

Przy Alei Podwale na Podzamczu do końca lutego powstało już wszystkie osiem pięter, konstrukcja budynku jest gotowa. Większość prac od tego momentu będzie się odbywała wewnątrz i choć nie będą tak widoczne z daleka, to będzie się działo!

W marcu rozpoczną się roboty na dachu i przy elewacjach, w tym przy ociepleniu budynku. Docieplenie zewnętrzne będzie wykonane w większości ze styropianu, a we fragmentach z wełny mineralnej. Obecnie na zewnątrz wykonywane jest przyłącze energetyczne, a finalizowane są przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz kanalizacja deszczowa zewnętrzna.

W środku w mieszkaniach powstają ścianki działowe z bloczków gipsowych ORTH, wykonane są już do 6. piętra. W tym miesiącu zaplanowane jest rozpoczęcie prac przy tynkach wewnętrznych. Na różnych kondygnacjach trwa układanie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, wentylacji i oddymiania. Do ich montażu użyte są nowoczesne materiały spełniające wszystkie normy, zapewniające komfort późniejszego użytkowania mieszkania i niską awaryjność. Wstawiana jest także stolarka okienna zewnętrzna, obecnie gotowa do wysokości 6. piętra. W budynku zastosowane są nowoczesne okna pięciokomorowe, 3-szybowe PVC. 

>>Zobacz dziennik budowy<<


Poznajcie nasze pozostałe inwestycje:


Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton