Gotowy II etap osiedla Scala Park w Legnicy!

Gotowy II etap osiedla Scala Park w Legnicy!

Do nowych mieszkań na osiedlu Scala Park w Legnicy już wkrótce wprowadzą się lokatorzy. Właśnie oddaliśmy do użytku II etapu inwestycji, od 20 marca rozpoczniemy przekazywanie kluczy do mieszkań szczęśliwym właścicielom. W sprzedaży pozostało ostatnie kilka mieszkań, gotowych do odbioru. 

SPRAWDŹ

Osiedle Scala Park, położone jest przy ul. Myrka, zaledwie 10 min od centrum Legnicy. W zrealizowanym już drugim etapie (budynku E) powstało 59 mieszkań o powierzchniach od 26 do 73 m2, dostosowanych do potrzeb klientów, kupujących zarówno na własne potrzeby, jak i tych inwestujących w nieruchomość pod wynajem. Dzięki różnym metrażom, każde można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb: dla singla, pary, rodziny z dziećmi, czy pod wynajem lub jak second home.

Scala Park to przemyślana inwestycja w nowoczesnej architekturze, dostosowanej do współczesnych trendów. Duże przeszklenia, ogrody na parterze, balkon lub loggia w każdym mieszkaniu. To inwestycja w miejscu, które daje oddech, ciszę – jest doskonale wkomponowane w okolicę. W pobliżu znajduje się rozwijająca się fabryka silników Mercedesa czy Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, legnickie biura czy firmy, do których nasi klienci dostaną się bez problemu.

Pierwszy etap inwestycji zrealizowaliśmy jesienią 2022 r., drugi został oddany do użytkowania na początku marca br.

Obecnie również jesteśmy w trakcie budowy osiedla Nowe Podzamcze w Wałbrzychu oraz Lavor w Jaworze. W sprzedaży również jest gotowa inwestycja Victoria Apartments w Szczecinie.


Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton