Sobotnie południe nad Dąbiem? PCG zaprasza na Dzień Otwarty

Sobotnie południe nad Dąbiem? PCG zaprasza na Dzień Otwarty

Malownicza okolica, bezpośredni dostęp do zalewu Szczecińskiego i wyjątkowa architektura. Już 11 września warto wybrać się na spacer brzegiem jeziora Dąbie i z kubkiem kawy oraz słodką przekąską wyruszyć na zwiedzanie Victoria Apartments – nowej inwestycji powstającej w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich marin. Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalne na tę okazję.

Podczas sobotniego spotkania przy ul. Przestrzennej, w godzinach od 10:00 do 16:00 wszyscy goście będą mogli zobaczyć, jak powstają nowoczesne apartamentowce. Na miejscu będzie możliwość rozmowy z doradcą sprzedaży, a także z architektem. To doskonała okazja, aby skonsultować układ i funkcjonalność pomieszczeń czy poruszyć inne nurtujące przyszłych mieszkańców kwestie. Energię podczas spaceru po zakamarkach budowy doda wszystkim kawa od Bike Cafe i słodki poczęstunek serwowany przez Kawiarnię Między Wierszami.

Dla wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się na dokonanie rezerwacji czeka atrakcyjny harmonogram spłaty – system płatności 10/90. Poza ofertą specjalną, mamy także bonus dla kupujących. Każdy właściciel apartamentu w Victoria Apartments otrzymuje voucher na kurs sternika motorowodnego.

Przyjdź i poznaj Victoria Apartments w Szczecinie (kliknij)

Serdecznie zapraszamy!

11 września 2021 
ul. Przestrzenna, Szczecin 
godz. 10:00 – 16:00

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton