PCG wchodzi na nowy rynek

PCG wchodzi na nowy rynek

W jednym z najpiękniejszych miejsc w Szczecinie PCG tworzy wyjątkową inwestycję – Victoria Apartments. Tutaj spokój i bliskość natury będą dla mieszkańców codziennością. 

Rok 2020 jest wyjątkowy dla całej spółki, ponieważ stawia odważny krok i wchodzi na szczeciński rynek jako jeden z najdynamiczniej rozwijających się deweloperów na Dolnym Śląsku. 

Szczecin jest miastem wielu możliwości. Jego strategiczne położenie pozwala na łatwy kontakt z głównymi europejskimi destynacjami. Samochodem w niecałe 2 godziny dojedziemy do Berlina, podróż samolotem do Londynu zajmie tyle samo, a godzina wystarczy, by dolecieć do Kopenhagi. 

Inwestycja w Apartamenty Sąbie

Victoria Apartments powstaje we wschodniej części Szczecina, tuż nad Jeziorem Dąbie. To pierwsza inwestycja premium w tej części miasta – nowoczesna architektura, rozwiązania typu smart home, wpisanie inwestycji w zieloną przestrzeń, najwyższa dbałość o wykonanie, bliskość mariny, a także możliwość wykończenia “pod klucz” – to zupełnie nowy charakter mieszkań deweloperskich w Szczecinie Dąbiu. 

Jakość premium widać tu na każdym kroku. Projektując Victorię, postawiliśmy na funkcjonalność, nowoczesność i wygodę. W ofercie Victorii do wyboru są standardowe układy 2-, 3-, 4-pokojowe. Dodatkowo w południowej części jeziora znajdują się przystanie jachtowe i kluby żeglarskie. 

Victoria Apartments z pewnością zaskoczy każdego poszukującego nowego mieszkania od dewelopera. To kameralne osiedle, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie: pasjonat sportów wodnych, para chcąca mieć swoje miejsce blisko przyrody czy rodzina poszukająca nowego mieszkania w Szczecinie

Jakość premium w standardzie

Każdy z nowych apartamentów Victoria zostanie wzbogacony o system smart. Inteligentne rozwiązania to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Tak jak w przypadku każdej wrocławskiej inwestycji PCG, w ofercie można znaleźć opcję wykończenia “pod klucz”.  

Victoria Apartments oferuje łącznie 83 apartamenty i 2 lokale handlowo-usługowe. Sprzedaż inwestycji rozpoczęła się 1 kwietnia. Od tego czasu będzie można kontaktować się z salonem sprzedaży – całą inwestycję jak i każdy z apartamentów będzie można zobaczyć w wirtualnej rzeczywistości dzięki wideokonferencji. 

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton