Nowe Podzamcze – dziennik budowy | czerwiec 2023

Nowe Podzamcze – dziennik budowy | czerwiec 2023

Zapraszamy na kolejną aktualizację dziennika budowy naszej wałbrzyskiej inwestycji Nowe Podzamcze. Od marca tak wiele się zmieniło, że koniecznie musicie zobaczyć nową fotorelację z Wałbrzycha! Pogoda sprzyja, więc prace budowlane idą pełną parą i z powodzeniem realizujemy kolejne etapy robót.

W ostatniej informacji z budowy uprzedzaliśmy, że teraz większość działań zaplanowano wewnątrz budynku. I tak też się stało! Dopracowaliśmy docelowy układ mieszkań stawiając już wszystkie ścianki działowe i wykonaliśmy rozprowadzenie instalacji wewnątrz lokali. Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania, dopasowane do potrzeb przyszłych mieszkańców, już nabrały finalnego kształtu. Teraz czynności przenoszą się na klatki schodowe i inne części wspólne inwestycji.

Do tej pory w pełni zrealizowaliśmy przyłącza wody, ciepła, energii elektrycznej i kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej. Aktualnie jesteśmy na końcowym etapie wykonania instalacji niezbędnych do zabezpieczenia części wspólnych, tj. system wentylacji i oddymiania, instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne. Dzięki temu przyszli mieszkańcy osiedla będą cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem życia w nowym miejscu. Dodatkowo rozpoczęliśmy już gładzie oraz układanie płytek na klatkach schodowych. Krok po kroku wprowadzamy nasze wizualizacje w życie!

Wstawiona została pełna stolarka okienna, w budynku zastosowano nowoczesne okna pięciokomorowe, 3-szybowe PVC. Prócz samej elewacji i jej ozdobnych elementów w postaci lameli, przystąpiliśmy do montażu pierwszych balustrad balkonów mieszkań. Nowoczesna i ponadczasowa architektura budynku stała się wyróżnikiem całej inwestycji, a wysoki standard wykończenia i wykorzystanie materiałów wysokiej jakości zagwarantują satysfakcję z codziennego życia w tym miejscu.

W tym miesiącu zaplanowane jest rozpoczęcie prac w zakresie zagospodarowania terenu wokół budynku. Będą prowadzone działania związane z robotami drogowymi, czyli przygotowanie powierzchni pod ciągi komunikacyjne – samochodowe i piesze oraz parkingi. Już niedługo będzie widać pierwsze efekty tego etapu budowy!

>>Zobaczcie najnowszy dziennik budowy<<

Poznajcie nasze pozostałe inwestycje:

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton