Gotowy I etap osiedla Scala Park w Legnicy!

Gotowy I etap osiedla Scala Park w Legnicy!

Do 59 nowych apartamentów na osiedlu Scala Park w Legnicy już wkrótce wprowadzą się lokatorzy. W ubiegłym miesiącu otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji i jesteśmy w trakcie przekazywania kluczy do lokali!

Osiedle Scala Park położone jest przy ul. Myrka, zaledwie 10 min od centrum Legnicy. W zrealizowanym pierwszym etapie budynku A powstało 59 mieszkań o powierzchniach od 26 do 73 m2, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, zarówno kupujących na własne potrzeby, jak i tych inwestujących w nieruchomość pod wynajem. 1- 2- i 3-pokojowe mieszkania posiadają funkcjonalne układy apartamentów, które powstały na bazie naszego ponad 30-letniego doświadczenia w branży deweloperskiej. Dzięki temu każde mieszkanie można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb: dla singla, pary, rodziny z dziećmi, czy pod wynajem lub jako second home.

Scala Park to przemyślane mieszkania w nowoczesnej architekturze, dostosowanej do współczesnych trendów. Duże przeszklenia, ogrody na parterze, balkon lub loggia w każdym mieszkaniu, zróżnicowane powierzchnie z możliwością łączenia – wszystko w praktycznych i sprawdzonych rozkładach. Zobacz galerię gotowego etapu Scala Park.

Pierwszy etap inwestycji zrealizowaliśmy jesienią 2022 r., zaś oddanie drugiego etapu planowane jest na I kwartał 2023 r.

Obecnie budujemy także osiedla Nowe Podzamcze w Wałbrzychu oraz Lavor w Jaworze. W sprzedaży również jest gotowa inwestycja Victoria Apartments w Szczecinie.

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton