Gotowy drugi etap osiedla Victoria Apartments w Szczecinie

Gotowy drugi etap osiedla Victoria Apartments  w Szczecinie

Do 40 nowych apartamentów na osiedlu Victoria Apartments nad jeziorem Dąbie w Szczecinie już wkrótce wprowadzą się lokatorzy. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie II etapu inwestycji i właśnie rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy do lokali!

 

Osiedle Victoria Apartments położone jest przy ul. Przestrzennej, nad brzegiem jeziora Dąbie i zaledwie 10 minut od centrum Szczecina. W zrealizowanym właśnie drugim etapie zbudowaliśmy 40 wysokiej klasy mieszkań o powierzchniach od 42 do 70 m2 dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, zarówno kupujących na własne potrzeby, jak i tych inwestujących w nieruchomość pod wynajem. Apartamenty są 2-, 3- i 4-pokojowe z aneksami kuchennymi, każdy lokal posiada też balkon wykończony deską tarasową, z szafą do przechowywania.

JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA DRZWI OTWARTE OSIEDLA! KAŻDY CZWARTEK PAŹDZIERNIKA, OD 16.00 DO 18.00!

Wszystkie mieszkania są wykonane w wysokim standardzie, z systemem smart home pozwalającym na sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem podłogowym z aplikacji w telefonie. Każdy lokal ma też przyłącze do klimatyzacji i jest wyposażony w wideodomofon. W sprzedaży pozostało obecnie kilkanaście wolnych apartamentów, w tym ostatnie cztery z widokiem na jezioro. Przy zakupie wybranych mieszkań można skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych zarówno na sam lokal jak i miejsce postojowe.

 

– Victoria Apartments to pierwsze gotowe osiedle nad wodą w Szczecinie. Stworzyliśmy miejsce, w którym spokój, bliskość natury i piękne widoki są dla mieszkańców codziennością – mówi Małgorzata Przepiera, kierownik sprzedaży PCG w Szczecinie. – Zrealizowany właśnie drugi etap osiedla to elegancki czteropiętrowy budynek położony przy brzegu jeziora Dąbie. Mieszkania cieszą się zainteresowaniem, a wysoki standard, aktualne promocje i pięknie zaaranżowane otoczenie osiedla przekonują tych, którzy spotkają się z nami na terenie inwestycji – dodaje Małgorzata Przepiera.

 

Wokół budynków wykonaliśmy kompletne zagospodarowanie terenu, od pięknej roślinności, przez małą architekturę i siłownię zewnętrzną, po rewitalizację nadbrzeża jeziora znajdującego się przy osiedlu. Na dachach budynków przygotowaliśmy zostały dostępne dla mieszkańców tarasy z widokiem na wodę i najbliższą okolicę. Na osiedlu są też dwa lokale usługowo-handlowe, w jednym z nich zaplanowana jest kawiarnia lub restauracja przy jeziorze. Zadbaliśmy także o mniejszych sąsiadów – przy brzegu stanął Ptasi Bufet ze zdrową karmą dla ptaków.

 

Pierwszy etap inwestycji Victoria Apartments zrealizowaliśmy wiosną 2022 r., obejmował on łącznie 43 lokale w dwóch budynkach, wykonane z dbałością o wysoką jakość zarówno mieszkań, jak i części wspólnych. Funkcjonalne układy apartamentów powstały na bazie naszego ponad 30-letniego doświadczenia w branży deweloperskiej. Dzięki temu każde mieszkanie można dopasować indywidualnie do swoich potrzeb: dla singla, pary, rodziny z dziećmi, czy pod wynajem lub jako second home.


Budowę osiedla Victoria Apartments rozpoczęliśmy w 2020 roku, wchodząc tym samym na rynek deweloperski w Szczecinie. Obecnie budujemy także osiedle Scala Park w Legnicy, inwestycję Nowe Podzamcze w Wałbrzychu oraz osiedle Lavor w Jaworze. 


Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton