Ruszyła sprzedaż Victoria Apartments II | Osiedle nad jeziorem Dąbie z własną mariną

Ruszyła sprzedaż Victoria Apartments II | Osiedle nad jeziorem Dąbie z własną mariną

Z radością informujemy, że właśnie uruchomiliśmy sprzedaż kolejnej części naszego znanego osiedla premium Victoria Apartments nad jeziorem Dąbie w Szczecinie. Przy ulicy Przestrzennej do oferty trafiło 55 komfortowych apartamentów w pierwszych dwóch budynkach, a docelowo inwestycja będzie obejmować 155 lokali. W tym prestiżowym miejscu znajdzie się też prywatna marina, strefa relaksu z sauną czy tarasy na dachach z widokiem na wodę i zieleń.

Pierwsze dwa budynki w sprzedaży (B i D) to 55 komfortowych lokali 2-, 3- i 4- pokojowych o metrażach od 41 m2 do 110 m2. Będą one powstawały etapowo, a zakończenie budowy pierwszych 24 apartamentów zaplanowaliśmy już na IV kwartał 2024 r. Kolejne 31 lokali powstanie do końca III kwartału 2025 r.

Wszystkie apartamenty będą posiadały duże balkony z zamykanymi schowkami na sprzęt sportowy czy meble ogrodowe, mieszkania położone na I piętrze – tarasy, a te zlokalizowane na parterze – ogródki. Istnieje też możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni do potrzeb – łączenia i rearanżacji poszczególnych mieszkań. Dodatkowo w budynkach zaprojektowaliśmy komórki lokatorskie, dla wygody i bezpieczeństwa przechowywania.

Victoria Apartments II oferuje wysoki standard wykończenia, m.in. ogrzewanie podłogowe, instalacje pod klimatyzację, system smart home z obsługą z poziomu telefonu czy tabletu, duże okna do podłogi, wyjście z każdego pomieszczenia na obszerne balkony wykończone deską kompozytową, klimatyczne oświetlenie terenu i budynków, monitoring. Zagospodarowanie terenu obejmie strefę relaksu z sauną dla mieszkańców z widokiem na wodę, a także strefę sportową i spacerową.

– Z radością uruchamiamy sprzedaż kolejnej części osiedla Victoria Apartments. Druga odsłona naszej inwestycji premium w Szczecinie zaoferuje jeszcze więcej niż jej pierwszy etap mówi Małgorzata Przepiera, kierownik sprzedaży PCG w Szczecinie. Oprócz tarasów na dachach z oszałamiającymi widokami zapewnimy naszym klientom prywatną marinę na osiedlu z możliwością zakupu indywidulanego miejsca postojowego dla łodzi. W takim unikatowym miejscu, jak brzeg jeziora Dąbie, nie może być inaczej dodaje Małgorzata Przepiera.

Części wspólne inwestycji będą zasilane prądem z fotowoltaiki zainstalowanej na dachach budynków. Klienci mogą zakupić miejsce postojowe w hali garażowej z możliwością montażu ładowarki do samochodu elektrycznego. Na każdym piętrze budynku będzie także boks rowerowy dla mieszkańców.

Wysokiej jakości apartamenty położone w unikatowej lokalizacji w Szczecinie będą doskonałym miejscem do zamieszkania, jako second home, czy wartościowa inwestycja pod wynajem. 

Skontaktuj się z naszymi doradcami i zapytaj o apartamenty:

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton