Rozpoczęliśmy budowę kolejnego etapu Victoria Apartments!

Rozpoczęliśmy budowę kolejnego etapu Victoria Apartments!

Uwaga! Możemy już oficjalnie ogłosić start budowy kolejnego etapu osiedla na szczecińskim Prawobrzeżu! 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że właśnie ruszyły prace nad kontynuacją naszego wyjątkowego szczecińskiego osiedla – Victoria Apartments zlokalizowanego tuż nad jeziorem Dąbie. W malowniczym otoczeniu przyrody powstaną wysokiej jakości apartamenty w klasie premium wraz z pełną infrastrukturą. Przepiękna lokalizacja, własna marina z prywatnymi miejscami postojowymi dla łodzi, sauna czy taras na dachu to zalety, które tworzoną unikatowy charakter osiedla. 

Inwestycja będzie realizowana etapowo, a wraz z początkiem lipca rozpoczęliśmy pierwsze prace związane z zagospodarowaniem obszaru budowy. Pogoda nam sprzyja, więc działamy pełną parą! Pierwszy etap to wyrównanie oraz oczyszczenie terenu działki, wykonanie prac ziemnych tak, aby bez przeszkód mogły toczyć się pozostałe fazy realizacji projektu, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. 

Oczywiście, również w przypadku Victoria Apartments II, będziemy Was na bieżąco informować publikując specjalnie przygotowany dziennik budowy. Dowiecie się z niego, m.in. o postępach prac, aktualnym stanie realizacji inwestycji oraz zobaczycie z bliska "krok po kroku" jak powstają apartamenty premium położone bezpośrednio przy kanale Dębska Struga! 

 

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat Victoria Apartments II

Zapraszamy na stronę inwestycji oraz do kontaktu z naszymi doradcami. 


Odwiedźcie nasze biuro sprzedaży przy ul. Panieńskiej 17 w Szczecinie: 

ul. Panieńska 17, Szczecin 

735 200 002 

szczecin@pcg.pl 


Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton