Relacja - Dzień otwarty Nowego Podzamcza | Wałbrzych

Relacja - Dzień otwarty Nowego Podzamcza | Wałbrzych

Zobaczcie relację z naszego wałbrzyskiego Dnia otwartego na budowie Nowego Podzamcza. Dziękujemy wszystkim za obecność i ogromne zainteresowanie. Mamy pewność, że taka formuła bardzo przypadła Wam do gustu, gdyż w tym dniu odwiedziło nas prawie 90 osób!

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą frekwencję! Pogoda była wprost idealna, a my przez cały czas trwania eventu byliśmy do Waszej dyspozycji.

W minioną sobotę, 16 września, zorganizowaliśmy dla Was kolejny Dzień otwarty w Wałbrzychu. Wiemy, jak ważna przy wyborze idealnego mieszkania jest możliwość wejścia i zobaczenia interesującego układu na żywo. Podczas spotkania przybliżyliśmy cały projekt, pokazaliśmy Wam z bliska realizowane mieszkania oraz proces budowy.

Była to świetna okazja do przedstawienia pełnej oferty mieszkań dostępnych w ramach tego przedsięwzięcia, zobaczenia aktualnego zaawansowania prac oraz rozmowy z ekspertem kredytowym na tematy związane ze sposobami finansowania zakupu nieruchomości w ramach uczestnictwa w programie Pierwsze Mieszkanie i Bezpiecznego Kredytu 2% bez wkładu własnego.


Nie mogliście przyjść na event?

Zadzwoń i zapytaj doradcę klienta o inwestycję Nowe Podzamcze

ul. Sienkiewicza 7 | walbrzych@pcg.pl | 735 200 001


Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton