Dzień otwarty na osiedlu Nowe Podzamcze | Wałbrzych

Dzień otwarty na osiedlu Nowe Podzamcze | Wałbrzych

Serdecznie zapraszamy na Dzień otwarty na budowie osiedla Nowe Podzamcze w Wałbrzychu! Każda osoba, która tego dnia odwiedzi nas przy Alei Podwale będzie mogła wejść do budynku z naszymi doradcami i zobaczyć dostępne mieszkania!


Aleja Podwale 2-4, Wałbrzych

16 września (sobota)

godz. 10.00 - 14.00


Spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne!

Zobacz wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/XHaWMvGU


Przekonaj się jak będzie wyglądało Twoje nowe mieszkanie!


RABAT 5 000 ZŁ!

Dla osób obecnych na dniu otwartym przy rezerwacji ustnej na spotkaniu lub do 7 dni po nim – rabat 5 000 zł na zakup mieszkania!


Przyjdź i wybierz swoje wymarzone M – skorzystaj z rządowego programu Pierwsze Mieszkanie i kup z Bezpiecznym Kredytem 2% bez wkładu własnego. Na terenie inwestycji będzie czekał na Was ekspert kredytowy, który wyjaśni warunki uczestnictwa w programie.


Podczas wydarzenia zaprezentujemy wszystkie informacje dotyczące Nowego Podzamcza, pokażemy interesujące Was mieszkania oraz zachęcimy do sprawdzenia na żywo jakości wykonania inwestycji oraz jej przyszłego otoczenia.


Będzie też możliwość rozmowy o szczegółach z naszymi specjalistami ds. sprzedaży oraz przyjrzenia się z bliska postępom prac na terenie inwestycji. Budowa dobiega końca, a stan realizacji budynku pozwala na pełne odzwierciedlenie efektu końcowego.


Zapraszamy!


Informujemy, że na teren budowy nie mogą wchodzić osoby niepełnoletnie i zwierzęta.

Prosimy również o założenie pełnych butów na płaskiej, grubej podeszwie.


Nie możesz przyjść na event? Skontaktuj się z nami!

walbrzych@pcg.pl | 735 200 001

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton