Program rekomendacji DOBRZE DOPASOWANI

Program rekomendacji DOBRZE DOPASOWANI

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to byłoby mieć idealnych sąsiadów? Takich, z którymi możesz się zaprzyjaźnić, wspólnie organizować sąsiedzkie spotkania, obejrzeć mecz albo po prostu spędzać czas na rozmowach przy kawie?

Teraz to łatwiejsze niż myślisz! Dzięki naszemu Programowi Rekomendacji DOBRZE DOPASOWANI masz realny wpływ na to, kto zamieszka tuż obok Ciebie!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji stworzonej specjalnie dla naszych Klientów. Twoja opinia i zaufanie są dla nas niezastąpione, dlatego pragniemy nagrodzić Cię za pomoc w rozwijaniu społeczności na naszych osiedlach.

Czym właściwie jest ten program? To proste! Jeśli jesteś zadowolonym mieszkańcem jednego z naszych osiedli i znasz kogoś, kto również szuka idealnego miejsca do zamieszkania, poleć dowolną inwestycję PCG i odbierz voucher podarunkowy!

  • Nagroda dla Ciebie: Za każde polecenie nowego mieszkańca, który sfinalizuje zakup, otrzymasz od nas voucher o wartości 5000 zł do sklepu ze sprzętem RTV i AGD. Dzięki temu będziesz mógł wyposażyć swoje mieszkanie w najwyższej jakości sprzęty, bez żadnych dodatkowych wydatków!


  • Rabat dla Przyjaciela: Osoba, którą polecisz, otrzyma wyjątkową zniżkę w wysokości 1% na zakup swojego wymarzonego lokum. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również szansa na dołączenie do naszej wspaniałej społeczności!


Nie czekaj dłużej! Wybierz swojego idealnego sąsiada i zgarnij voucher na sprzęt AGD lub RTV w ramach Programu Rekomendacji DOBRZE DOPASOWANI!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

735 200 001 | rekomendacja@pcg.pl | pcg.pl

lub od razu wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z dostępnym poniżej regulaminem programu.


Dołącz do akcji już dziś i ciesz się korzyściami naszego programu!


Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton