Odwiedź osiedle Victoria Apartments!

Odwiedź osiedle Victoria Apartments!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty inwestycji Victoria Apartments, zlokalizowanej nad samym jeziorem Dąbie w Szczecinie! Właśnie w tej urokliwej okolicy stworzyliśmy miejsce, w którym spokój, bliskość natury i piękne widoki będą dla mieszkańców codziennością. Victoria Apartments to nowa jakość w Szczecinie – nowoczesna architektura, rozwiązania typu smart home, wpisanie inwestycji w zieloną przestrzeń, z najwyższą dbałością o wykonanie, z możliwością wykończenia „pod klucz”.

Jesteś ciekawy jak wygląda taka realizacja? Chcemy zaprosić Cię do zaaranżowanego przez nas apartamentu – mieszkania pokazowego!

Przyjdź i zobacz!

 Będziemy czekać na Państwa w tej pięknej przestrzeni już 9 kwietnia (sobota) 2022 r. w godz. 10:00-16:00.
Victoria Apartments przy ul. Przestrzennej 9H/1 w Szczecinie.

MAPA


  • Podczas Dnia Otwartego będą mieli Państwo okazję jako pierwsi zobaczyć nasze mieszkanie pokazowe wykończone przez studio projektowe Nest, którego reprezentanci będą na miejscu, gotowi do udzielenia wszystkich informacji dotyczących realizacji
  • Będzie też okazja do rozmowy z naszymi specjalistami ds. sprzedaży, możliwość zadania dodatkowych pytań i spaceru po terenie inwestycji,, a także konsultacji z doradcą kredytowym.
  • Wszystko w stylowej przestrzeni, przy smacznym poczęstunku i filiżance kawy lub herbaty.
  • Będziemy na Państwa czekać z drobnym upominkiem od firmy PCG!


Zachęcamy do odwiedzenia nas tego dnia!

Zapisy na wydarzenie do 8 kwietnia, za pomocą serwisu evenea.pl lub telefonicznie na nr 735 200 002.

ZAPISZ SIĘ! 


Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton