Modernbud wchodzi do Jawora. Ruszyła najnowsza inwestycja.

Modernbud wchodzi do Jawora. Ruszyła najnowsza inwestycja.

Lavor to najnowsza inwestycja firmy Modernbud. W położonym w Jaworze osiedlu inspirowanym naturą powstanie docelowo 120 mieszkań. 24 czerwca w obecności zaproszonych Gości, m.in. Burmistrza Jawora – Pana Emiliana Bery, miała miejsca oficjalna inauguracja projektu.

Widok na pogórze i Karkonosze

Każde mieszkanie będzie posiadać kilkunastometrowe tarasy, balkony lub loggie. Mieszkańcy będą mogli obserwować okoliczne pogórze, a nawet Legnicę. 120 mieszkań w 3. budynkach będzie się mieścić przy ul. Jagiellończyka w Jaworze. Parkingi dla mieszkańców zaplanowano na wewnętrznym dziedzińcu i jest ich więcej, niż samych mieszkań, bo aż 152. Od wielu lat realizujemy wygodne do życia mieszkania. Ich rozkłady i przestrzeń rekreacyjna wynika z ponad 30 lat doświadczeń firmy na rynku – mówi Elżbieta Szymańska, Dyrektor Sprzedaży w Modernbud.

Osiedle inspirowane naturą


Elewacja ze zdobieniami w kolorze drewna, elementy nawiązujące do naturalnych kamieni i mnóstwo zieleni – to w dużym skrócie opowieść o najnowszej inwestycji firmy Modernbud. Wnętrza także zostaną utrzymane w tym stylu. W każdej naszej inwestycji mieszkaniowej staramy się dać klientom coś więcej, niż 4 ściany, stąd części wspólne, które każdy mieszkaniec odwiedza niemal codziennie, będą wykończone w duchu całej inwestycji – czerpać będą właśnie z naturalnych materiałów – dodaje Elżbieta Szymańska. 

Wygoda i nowoczesność

Oprócz wspomnianych już części rekreacyjnych do każdego mieszkania, inwestor postawił na wygodę – w każdym budynku znajdzie się winda, co jest standardem w nowoczesnym budownictwie, a w Jaworze brakuje takich budynków. Dodatkowo parking będzie obsługiwany przez automatyczny szlaban. 

Budowa inwestycji rozpocznie się w wakacje 2020 roku, a pierwsze mieszkania zostaną oddane Klientom w 2021 roku. Ceny rozpoczynają się od 4 990 zł/m².

Start projektu zainaugurowano wspólnie z lokalnymi władzami oraz przedstawicielami spółek miejskich w Jaworze:

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton