Zakończenie budowy I etapu Victoria Apartments

Zakończenie budowy I etapu Victoria Apartments

Z radością informujemy, że oficjalnie zakończyliśmy budowę I etapu osiedla Victoria Apartments w Szczecinie! Ten unikatowy projekt to nasza pierwsza inwestycja w Szczecinie i jednocześnie pierwsze osiedle nad wodą oddane do użytkowania w tym mieście.  

Zaprosiliśmy z tej okazji na teren osiedla wielu znamienitych gości – w sumie ponad 70 osób. Byli z nami wiceprezydenci Szczecina, reprezentanci miejskiego wydziału urbanistyki i architektury oraz innych instytucji, przedstawiciele świata biznesu z całej Polski, honorowi konsule, nasi kontrahenci i współpracownicy oraz mieszkańcy. Tuż przy brzegu jeziora Dąbie symbolicznie otworzyliśmy gotowe budynki F i G, wstęgę przecięli: ze strony inwestora Piotr Baran Prezes zarządu PCG S.A., ze strony wykonawcy Wojciech Nowicki prezes zarządu PCG GW oraz ze strony miasta Daniel Wacinkiewicz zastępca prezydenta Szczecina. 

Po części oficjalnej przyszedł czas na spacer po osiedlu, wizytę w mieszkaniu pokazowym, odpoczynek na leżakach przy wodzie i oczywiście podziwianie niesamowitego widoku na jezioro Dąbie z tarasu na dachu, który tego był najbardziej obleganym punktem na osiedlu. Wydarzenie uświetnił koncert smyczkowej orkiestry kameralnej Baltic Neopolis Quartet i gości, którzy zagrali na balkonie jednego z apartamentów. 

Wszystkim naszym gościom, którzy byli z nami tego dnia serdecznie dziękujemy za wspólne świętowanie sukcesu PCG i inwestycji Victoria Apartments.  

W ofercie osiedla pozostało klika wolnych mieszkań w gotowych budynkach oraz apartamenty w budynku E, którego zakończenie realizacji zaplanowaliśmy na IV kwartał br. 

Galeria zdjęć z wydarzenia ->

Poznaj Victoria Apartments -> 

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton