Relacja z nocnego zwiedzania Victoria Apartments w Szczecinie

Relacja z nocnego zwiedzania Victoria Apartments w Szczecinie

Za nami wyjątkowe wydarzenie – nocne zwiedzanie osiedla Victoria Apartments w Szczecinie! 21 lipca, w klimatyczny czwartkowy wieczór, zaprosiliśmy wszystkich chętnych na nietypowe spotkanie na terenie inwestycji. Tym razem, zamiast standardowego dnia otwartego, zaproponowaliśmy wspólne oglądanie zachodu słońca nad Dąbiem z tarasu na dachu jednego z budynków przy ul. Przestrzennej w Szczecinie.

Nocne zwiedzanie osiedla przyciągnęło mnóstwo osób zainteresowanych zakupem mieszkania, każdy mógł nie tylko zachwycić się oszałamiającym widokiem na jezioro, ale też przejść się oświetlonym nadbrzeżem o zmroku, obejrzeć mieszkanie pokazowe wieczorową porą, czy wejść do lokali w stanie deweloperskim. Nasi doradcy odpowiadali na wszystkie pytania podczas rozmów przy muzyce i przekąskach oraz zapraszali indywidualnie na spacery po budynkach.

W ofercie osiedla Victoria Apartments pozostało klika wolnych gotowych mieszkań oraz apartamenty w budynku E, którego zakończenie realizacji zaplanowaliśmy na IV kwartał br.

Z pewnością to nie ostatni taki event na naszym osiedlu, obserwujcie naszą stronę, social media i bądźcie na bieżąco!

Galeria

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton