Od soboty mamy w Legnicy nowe grafitti

Od soboty mamy w Legnicy nowe grafitti

Ponad 20 dzieci i 15 profesjonalnych artystów w sobotę 27 października 2018 wzięło w ręce puszki z farbą i namalowało jedno z najwiekszych (o ile nie największe) grafitti w Legnicy. Tymczasowe ogrodzenie naszej flagowej, jubileuszowej inwestycji Moderno przy ul. Artyleryjskiej stało się wielkoformatowym „płótnem” w miejskiej przestrzeni – do dyspozycji dzieci i artystów oddaliśmy ponad 300 m2 ogrodzenia. Przez całą sobotę trwały prace i mimo typowo jesiennej pogody na twarzach wszystkich jawił się jedynie uśmiech. Akcja była częścią aktywizowania najmłodszych podopiecznych z domu dziecka w Golance.

Jesteśmy dumni, że zmieniamy nasze miasto w wielu warstwach. Od lat jesteśmy czuli na kulturę i sztukę – w wielu wymiarach – jednocześnie wspierając charytatywnie lokalne organizacje i inicjatywy.

Przy okazji – na kilku obrazkach – widać już pierwszy etap Moderno wystający znad ogrodzenia. Całość tej nowoczesnej architektury, spod kreski pracowni Q2 Studio, już wkrótce zmieni tę część miasta. Nie możemy się doczekać i już teraz zapraszamy Państwa do dalszego śledzenia naszych aktualności tutaj oraz na facebooku.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton