Bezpłatna konsultacja z ekspertem finansowym w wałbrzyskim salonie sprzedaży PCG

Bezpłatna konsultacja z ekspertem finansowym w wałbrzyskim salonie sprzedaży PCG

Wszyscy mieszkańcy Wałbrzycha przez najbliższy miesiąc – od 28 czerwca do 26 lipca – będą mieli okazję do skorzystania z darmowych indywidualnych konsultacji z niezależnym ekspertem finansowym. Spotkania będą odbywały się w każdy wtorek, w godzinach 11:00 – 15:00, w salonie sprzedaży PCG przy ul. Sienkiewicza 7.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Wałbrzycha, w dobie dezinformacji związanej z rosnącymi stopami procentowymi kredytów, PCG daje możliwość przeanalizowania swojej sytuacji finansowej z niezależnym ekspertem finansowym.

Podczas spotkania ze specjalistą ds. kredytów będzie można między innymi porozmawiać o możliwościach finansowania mieszkania w obecnych warunkach na rynku nieruchomości, poznać wszystkie kroki, formalności i zabezpieczenia związane z kredytowaniem zakupu mieszkania od dewelopera, a także skorzystać z pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Konsultacje są niezobowiązujące i bezpłatne, obędą się poza placówką bankową, w przyjaznej atmosferze w salonie PCG w Wałbrzychu. Mogą skorzystać z nich nie tylko osoby zainteresowane zakupem mieszkania na rynku pierwotnym, ale wszyscy chętni, którzy przyjdą na spotkanie.

Niezależny ekspert finansowy będzie do dyspozycji w każdy wtorek, od 28 czerwca do 26 lipca, w godzinach od 11:00 do 15:00, przy ul. Sienkiewicza 7.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton