74
domy
130-154 m2
metraż
domów
11 280 zł/m2
cena
od
2024
termin
oddania

Dom z ogrodem 15 minut od wrocławskiego Rynku?
BO teraz to możliwe!

Osiedle BO to unikalny projekt we Wrocławiu. Dajemy Ci 2 w 1: komfort posiadania domu w mieście i zalety życia na osiedlu wielorodzinnym. Do tego nowoczesna architektura, prywatność i bezpieczeństwo, ale też przestrzeń sprzyjająca sąsiedzkiej integracji.

To wszystko w zielonej i spokojnej lokalizacji, na wrocławskich Kowalach.

Na osiedlu powstaną 74 domy w zabudowie szeregowej, obecnie w ofercie są 33 domy z pierwszego etapu.

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Sposób wyświetlania:
Osiedle BO

Zalety Osiedla BO

Poznaj nasze mocne strony

BO dobrze mieć wybór
BO najważniejsi są ludzie
BO liczy się Twój czas
BO wiemy, że lubisz zieleń
BO zdrowo być w ruchu

BO dobrze mieć wybór

W ofercie Osiedla BO znajdują się cztery typy domów (od 130 do 154 m2) z prywatnymi ogrodami (od 34 do 104 m2). Ty zdecydujesz, jaki układ będzie dla Ciebie najlepszy.

BO najważniejsi są ludzie

Wiemy jak ważne są dobre relacje. Dlatego zadbaliśmy o przestrzeń sprzyjającą integracji sąsiedzkiej. Na Osiedlu BO powstaną: boisko wielofunkcyjne, siłownia plenerowa, plac zabaw i park kieszonkowy. A osiedlem opiekować się będzie wspólnota mieszkaniowa.

BO liczy się Twój czas

W pobliżu domu znajdziesz wszystko, co potrzebne: szkoły, przedszkola, kawiarnie, kino czy obiekty sportowe. Zakupy zrobisz w Centrum Handlowym Korona, oddalonym o 2 km od osiedla. Mieszkanie na Kowalach to odpowiedź na poszukiwanie city-life-balance. Zamieszkaj w domku i nie rezygnuj z miejskiego życia! Od Rynku dzieli Cię tylko 15 minut samochodem lub 20 minut tramwajem (linia nr 6). Przy osiedlu zatrzymuje się także autobus (linia nr 118).

BO wiemy, że lubisz zieleń

Jesteśmy przekonani, że będziesz chętnie spędzać czas w swoim ogrodzie i na terenach wspónych osiedla. Mieszkając na Kowalach, nie raz wyruszysz też na długi spacer po zielonej okolicy. Niecały kwadrans stąd znajdują się bowiem liczne tereny zielone nad Odrą, trasy biegowe i rowerowe.

BO zdrowo być w ruchu

Okolica oferuje liczne rozwiązania dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Poza trasami spacerowymi i ścieżkami rowerowymi tuż przy osiedlu. Blisko stąd do hal z boiskami, kortów tenisowych, basenu, siłowni czy crossfitu. Zimą w pobliskim liceum działa też lodowisko.

BO każdy lubi wygodę

Lubimy komfort i rozwiązania ułatwiające codzienne życie. Tak też będzie na osiedlu BO. Mieszkania wyposażone zostaną w rozwiązania smart home w standardzie i z pełną obsługą z poziomu aplikacji na telefonie.

BO z PCG się urządzisz 

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Skorzystaj z opcji wykończenia pod klucz. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Zielono i wszędzie blisko, na wrocławskich Kowalach

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton