Scala Park

SCALA PARK

Legnica, ul. Myrka/Kertyńskiego

PREMIERA! Nowy etap w sprzedaży

120
nowych
mieszkań
26-73 m2
metraż
mieszkań
6300 zł/m2
cena
od
2
standardy
do wyboru

Otoczenie natury i spokój wśród zieleni - taka będzie Scala Park - nowe osiedle mieszkaniowe w zielonej części Legnicy

Mieszkanie w miejscu, które daje oddech, ciszę, doskonale wkomponowane w okolicę. SCALA PARK będzie komfortową inwestycją mieszkaniową dostosowaną do potrzeb. Co zatem będzie wyróżnikiem inwestycji oprócz architektury i wysokiego standardu wykończenia? Drzewa. Dużo drzew. Na terenie inwestycji dosadzimy bowiem kilkadziesiąt nowych drzew, dopełniając istniejącą już roślinność.  Tworzymy miejsce, w którym będzie można głęboko odetchnąć, odpocząć, spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, biegać, spacerować – co tylko chcecie.

Ty i Twoja rodzina. Wybierzcie, jak chcecie mieszkać.

Mieszkania

Szukaj mieszkania na liście albo w widoku 3D

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Sposób wyświetlania:
Scala Park
Bud. A
Bud. E

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter

Wybierz piętro

Piętro 3
Piętro 2
Piętro 1
Parter
Scala Park
Scala Park
Scala Park
Piętro
Scala Park
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro
Scala Park
Piętro

Zalety Scala Park

Twoja Scala komfortu. Poznaj zalety mieszkań przy ul. Myrka w Legnicy.

Osiedle zatopione w drzewach
Mieszkanie pod klucz

Dwa standardy do wyboru

To Ty wybierasz, jak chcesz mieszkać. Każdy z budynków zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy szczegół. W SCALA PARK oddajemy Państwu do wyboru dwa standardy wyposażenia budynków - CLASSIC oraz PREMIUM. Różnią się nieco wykończeniem, ale łączy je jedno - lokalizacja na zielonym osiedlu w cichej i kameralnej części Legnicy.

Dwa większe budynki CLASSIC

To Ty wybierasz, jak chcesz mieszkać. Każdy z budynków zaprojektowany został z dbałością o najmniejszy szczegół. Dla projektantów najważniejsza była funkcjonalność i wygoda. W budynkach CLASSIC znajdziesz ciekawe części wspólne, parking naziemny zamykany szlabanem. Każde mieszkanie będzie bardzo dobrze doświetlone – okna sięgające podłogi zapewnią dopływ naturalnego światła i widok na zieleń. Całość dopełni wspólna rowerownia i wózkownia dla rodzin z małymi dziećmi.

Trzy kameralne budynki PREMIUM

Kameralne zatopione w zieleni i wyróżniające się na mapie Legnicy, z mniejszą liczbą mieszkań w każdym budynku. Części wspólne etapów Premium będą jeszcze bardziej efektowne - z obrazami, wykończeniem drewnem i posadzką w odcieniach naturalnego kamienia. To wybór dla wymagających, którzy oczekują od mieszkania jeszcze więcej. Dodatkowo w jednym z budynków - PREMIUM PLUS - zaplanowano wygodną halę garażową z bezpośrednim dostępem windą do poziomu -1.

Taras, balkon, a może ogródek?

Wszystkie mieszkania w SCALA PARK mają prywatną strefę komfortu. Duże przeszklenia, ogrody na parterze, balkon lub loggia w każdym mieszkaniu na wyższych kondygnacjach, zróżnicowane powierzchnie z możliwością łączenia – wszystko w funkcjonalnych i sprawdzonych rozkładach. SCALA PARK to przemyślane mieszkania w nowoczesnej architekturze - dostosowanej do współczesnych i przyszłych trendów, w doskonałej lokalizacji Legnicy.

Osiedle zatopione w drzewach

Inwestycja jest wkomponowana w otoczenie w taki sposób, by mieszkańcom żyło się jak najlepiej, w zgodzie z naturą. Bo chcemy rozwijać to miejsce, dalej je zazieleniać, sadzić kolejne drzewa, tworzyć społeczność szanującą otoczenie i czerpiącą z niego jak najwięcej. Bo to właśnie w najbliższym obszarze SCALA PARK znajduje się tak wiele terenów zielonych. Jest to także prężnie rozwijająca się i chętnie wybierana część Legnicy - z pełną infrastrukturą wokół - z marketami, sklepami, szkołami i nowymi ulicami. Tu żyje się wolniej i spokojniej.

Mieszkanie pod klucz

W PCG nie tylko dajemy Ci przestrzeń, ale też możemy pomóc Ci ją zaaranżować. Jeśli tylko zechcesz to zajmą się nią nasi architekci wnętrz z bogatym portfolio. Profesjonalnie poprowadzą Cię przez cały proces - od projektu aż po realizację. Ty będziesz jedynie wybierać spośród propozycji i cieszyć się czasem wolnym. Prawda, że brzmi dobrze?

Lokalizacja

Spokojna, rozwijająca się część miasta przy nowych osiedlach. Łatwy dojazd do Autostrady A4.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton