Łatwe parkowanie miejsce parkingowe

Problem z parkowaniem znika!

W życiu pewne są tylko śmierć i podatki… oraz to, że wracając z pracy, szukając wolnego miejsca pod blokiem, pomyślisz: „…no i gdzie znowu zaparkuję samochód??”

Jak często zdarzają Ci się trudności ze znalezieniem miejsca w najbliższej okolicy? Co wtedy czujesz? Przyznaj, zazdrościsz innym komfortu posiadania garażu podziemnego? Niestety, większość mieszkańców wielkich miast boryka się z tym samym kłopotem co Ty…

Mamy jednak na to bardzo proste rozwiązanie!

Wyobraź sobie, że w inwestycji Kukuczki 7, dzięki dużej hali garażowej, a także z indywidulanym, zabudowanym miejscom postojowym, Twoje codzienne zmagania w walce o miejsce do parkowania przestają po prostu istnieć! Koniec ze stratą czasu i benzyny, jeżdżąc wkoło bloku. Zaoszczędzone chwile poświęć na coś o wiele bardziej przyjemnego!

Tylko teraz, do końca marca otrzymasz rabat na miejsce postojowe w garażu podziemnym nawet 7000 zł, a swoje wymarzone mieszkanie możesz kupić nawet do 34.400 zł taniej!

Liczba dostępnych miejsc w garażu podziemnym (jak i mieszkań) jest ograniczona – spotkaj się z nami w biurze sprzedaży na ul. Kukuczki 7 (+ 48 785 888 148) jeszcze dziś, zanim będzie za późno i ktoś zabierze Ci Twoje wymarzone mieszkanie z dedykowanym miejscem postojowym w garażu podziemnym!

Mam dość problemów z parkowaniem!

Kontakt

Salon Sprzedaży
ul. Życzliwa 21, Wrocław

Inwestycje deweloperskie
TEL: +48 735 200 001
E-MAIL: kontakt@pcg.pl

Inwestycje komercyjne
TEL: +48 735 200 004
E-MAIL: komercja@pcg.pl

Promocje