Krzycka Mieszkania

Krzycka Business Park

ul. Krzycka, Wrocław (Krzyki)

Opis inwestycji

Krzycka Business Park to pierwszy taki punkt na mapie Wrocławia, łączący przestrzeń biznesową z kreatywną. To doskonałe miejsce na rozwój – na obszarze Krzycka Business Park znajdują się firmy o różnym profilu działalności, które prowadzenie firmy w tym miejscu uznają za doskonałą decyzję biznesową.

Znamy potrzeby startupów i większych firm, które wymagają elastyczności, przestrzeni dostosowanej do ich wymagań, dogodnej komunikacji, miejsc parkingowych i przyjaznego otoczenia. Tuż przy Krzycka Business Park znajdują się restauracje idealne na śniadania czy lunch, a także tereny zielone wraz z boiskiem. To także miejsce dogodne dla młodych rodziców – na naszym terenie znajduje się żłobek i przedszkole.

Jako jeden z niewielu deweloperów oferujemy wykończenie biur i lokali usługowych – w opcji standardowej lub według indywidualnej wizji, z projektem od uznanej wrocławskiej pracowni Partner Design.

Oferujemy przemyślane powierzchnie komercyjne, które ułatwiają biznes i zwiększają szansę jego powodzenia w cenie od 39 zł/m².

Krzycka Business Park:

→ przestrzenie dostosowane do potrzeb najemcy

→ niezależne miejsca parkingowe

→ designerska sala konferencyjna

→ dogodna komunikacja: pętla tramwajowa i przystanki autobusowe

→ gastronomia tuż przy biurach

→ tereny rekreacyjne

→ boisko, siłownia

→ żłobek

 

W przestrzeni Krzycka Business Park organizowane są liczne wydarzenia: eventy, spotkania tematyczne, szkolenia, warsztaty, spotkania networkingowe, śniadania biznesowe. Udostępniamy wyjątkową przestrzeń – Showroom pracowni Partner Design, w którym z powodzeniem każda ze współpracujących z nami firm, może zorganizować własne przedsięwzięcie.

 

Zdjęcia z wybranych wydarzeń organizowanych na terenie Krzycka Business Park:

Kontakt

Salon Sprzedaży
ul. Życzliwa 21, Wrocław

Inwestycje deweloperskie
TEL: +48 735 200 001
E-MAIL: kontakt@pcg.pl

Inwestycje komercyjne
TEL: +48 735 200 004
E-MAIL: komercja@pcg.pl

Promocje