Słoneczny Ołtaszyn baner

Słoneczny Ołtaszyn

Wrocław, Krzyki-Ołtaszyn

Opis inwestycji

Osiedle ukończone, sprzedaż zakończona

Mieszkania na Słonecznym Ołtaszynie były już wielokrotnie doceniane, zarówno przez swych mieszkańców, jak i przez specjalistów z branży nieruchomości. Dość powiedzieć, ze osiedle otrzymało godło Inwestycji Roku 2014. Z końcem 2015 roku IV etap osiedla uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Projektując mieszkania w czwartym etapie, chętnie słuchaliśmy uwag i przemyśleń przyszłych mieszkańców. W efekcie daliśmy mieszkańcom i inwestorom ogromny wybór, od przytulnych dwupokojowych mieszkań dla singli i par, po czteropokojowe mieszkania dla dużych rodzin. Dostępne są m.in. prywatne ogrody, duże tarasy i balkony, antresole, wysokie salony – a wszystko to z zachowaniem bardzo indywidualnego charakteru poszczególnych mieszkań.

Zadbaliśmy, by każdy z mieszkańców żył komfortowo. Mieszkania w większości są oddawane z wykończeniem „pod klucz”, więc nie trzeba myśleć o remoncie. Ogrzewanie podłogowe, drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz monitoring to dla nas standard, a bardziej wymagający mogą zyskać komórkę lokatorską oraz miejsce w garażu podziemnym.

A wszystko to w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia!

 

 

 

Kontakt

Salon Sprzedaży
ul. Życzliwa 21, Wrocław

Inwestycje deweloperskie
TEL: +48 735 200 001
E-MAIL: kontakt@pcg.pl

Inwestycje komercyjne
TEL: +48 735 200 004
E-MAIL: komercja@pcg.pl

Promocje