Kukuczki 7

Kukuczki 7

Wrocław, Krzyki-Gaj

Opis inwestycji

Osiedle ukończone, sprzedaż zakończona

Kukuczki 7 to mieszkania, które pozwolą Ci zrealizować wizję komfortowego mieszkania, będącego również dobrą inwestycją.

Wiedząc jak różne są potrzeby naszych Klientów, zaprojektowaliśmy budynek w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie.
Pomyśleliśmy o singlach szukających kawalerki, ale i o dużych rodzinach, poszukujących dla siebie kilku pokoi. Tworząc projekt zadbaliśmy też o balkony, tarasy i loggie.
Pamiętaliśmy również o niezbędnych komórkach lokatorskich i miejscach parkingowych (naziemnych i w podziemnej hali garażowej), a także indywidualnych naziemnych garażach.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja na wrocławskim Gaju, zapewniająca pełną infrastrukturę oraz komunikację miejską.
Inwestycja jest już w pełni gotowa. Z końcem listopada odebraliśmy pozwolenie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego na użytkowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego, z lokalami usługowymi na parterze.

Do końca 2016 roku przekażemy inwestorom gotowe mieszkania. Większość lokali mieszkalnych znalazła już szczęśliwych nabywców. W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania w metrażu od 37m2 do 80m2. Możliwe jest również kupno mieszkania z wykończeniem „pod klucz” w Pakiecie Individual.

Oprócz części mieszkalnej przewidzieliśmy także (na parterze budynku) przestrzenie komercyjne, idealnie dopasowane do potrzeb sklepów i biur.

Kontakt

Salon Sprzedaży
ul. Życzliwa 21, Wrocław

Inwestycje deweloperskie
TEL: +48 735 200 001
E-MAIL: kontakt@pcg.pl

Inwestycje komercyjne
TEL: +48 735 200 004
E-MAIL: komercja@pcg.pl

Promocje